Wpis z mikrobloga

@gebekzor: No nie dziwie sie im. To nie jest kwestia taka, ze im nie idzie trzeci rok. Pół roku temu normalnie wygrywali turnieje, byli drużyna która mogła wygrać majora (np w kolonii było mega blisko do finału). Po około pol roku od bycia na topie niektórzy wymagają ze nagle skończą kariery - postaw sie w ich sytuacji. Grasz w ta grę 10 lat, kochasz ja i jest to całe twoje życie
oni teraz zachowują się jak typowi politycy, są przy korycie


@gebekzor: co ty #!$%@?. Sami sobie przez długie lata zapracowali na to wszystko gdzie są w tym momencie, nikt ich nie wybierał i nie mają żadnych obowiązków wobec ludzi.
Odejdą wtedy kiedy sami tego będą chcieli (a potrwa to tyle ile kasy z naklejek na każdym majorze będzie), a nie ze względów patriotycznych, bo im jakiś gówniarz na fb dupe truje
@kmeal: Lubie jak ktoś cytuje fragment zamiast odnosić się do całej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chodzi mi o to, że pasha i taz nie dadzą sobie wytłumaczyć że głównie przez ich grę mają takie a nie inne wyniki. W sumie wielokrotnie było to już mówione ale każda ich przegrana kończy się tak samo "musimy popracować", "testujemy nowe rzeczy" albo słynne "wrócimy silniejsi", a tak na prawdę
@gebekzor:

Chodzi mi o to, że pasha i taz nie dadzą sobie wytłumaczyć że głównie przez ich grę mają takie a nie inne wyniki.


przecież oni to doskonale wiedzą.

a tak na prawdę nic się nie zmienia.


ciężko polepszyć aima będąc przed 30stką i tu głównie przegrywają.

mimo że robią coś #!$%@? nadal chcą grać (co jest nieco egoistyczne) i tym samym blokują resztę drużyny.


egoistyczne to jest właśnie to całe
@kmeal: To że wszystko kręci się wokół hajsu to (chyba) wie każdy, ale sponsorzy przestaną wykładać hajs w drużynę która nic nie osiąga a tym samym organizacja będzie zmuszona wymienić cały skład. Smutne ale tak to działa wszędzie.

A co do aima, nie to jest problemem bo i tak większość kuca i wali full auto, chodzi bardziej o podejmowanie pewnych decyzji gdzie jak sam napisałeś inteligentny pasza nie potrafi podejmować.
To że wszystko kręci się wokół hajsu to (chyba) wie każdy, ale sponsorzy przestaną wykładać hajs w drużynę która nic nie osiąga


@gebekzor: Osiaga to ze jej mecze sa jednymi z najchetniej ogladanymi. Nawet jak graja jak gowno. Medialnie VP to top3 spokojnie. Wiec sponsorzy jeszcze dlugo beda dawac hajs ;)