Wpis z mikrobloga

#byloaledobre #rap #lona
co mi to weszlo w glebie mego umyslu

uderzajaca inteligencja w tekscie, specyficznie genialne poczucie humoru, znakomity bit

Łona - mistrzu Ty moj

Kto tez docenia?

(nie jakis sropek z alibabka dla gimbow)
qbad89 - #byloaledobre #rap #lona 
co mi to weszlo w glebie mego umyslu

uderzajac...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qbad89: I gdzie są te inteligetne teksty? Bo póki co jest gorsze od gangu albani tam przynajmniej wiadomo o czym jest o wódzie i koksie a tu? O jakiś blondynce i promie. No #!$%@? ścierwo pierwsza klasa xD O ile są odniesie w teledysku o tyle wydanie płytowe to jakiś #!$%@? dramat. Kolejny gówno-hipsterski twórca.
  • Odpowiedz
@qbad89: plac lotników - centrum Szczecina "Pamiątki znad morza" geniusz! Tego teledysku nie da się obejrzeć raz, takich smaczków jest pewnie więcej ;)
  • Odpowiedz
@qbad89: Też mi się podoba i jest według mnie spoko, ale ludzie... Skończcie z tym podniecaniem się nim i tą piosenką.

"Och, jakież to inteligentne", "Wow, odniesienie do "Chłopów", prawdziwy człowiek renesansu", "nie słucham rapu, ale to jest spoko", "wreszcie coś z PRZESŁANIEM!"

Dajcie spokój. Już każdy wie jacy to jesteście koneserzy sztuki i inteligenci.
  • Odpowiedz
  • 20
Czy to tylko ja, czy pierwsza panna z tego teledysku, ta pytająca o blond koleżankę, jest bardzo fajna?
Im więcej oglądam ten teledysk tym bardziej mi się ona podoba!
  • Odpowiedz
@mafiozorek: a dlaczego mają przestać? Trzeba się cieszyć, że ludzie jeszcze wsł#!$%@?ą się w tekst piosenki w czasach, gdy taka Rihanna śpiewa "work work work work work work", jakiejś Sarsie miłość robi straty, albo nothing can cool down Margaret.. Nie oszukujmy się, taka jest dziś muzyka dla młodzieży, a że rap jest jednym z tych rodzajów muzyki, którego młodzi słuchają to może dobrze, że jest taki Łona czy Ostry, którzy
  • Odpowiedz
@qbad89: Kawałek w porządku ale według mnie "Gdzie tak pięknie?" oraz "Znowu nic" są ciut lepsze. Wszyscy uparli się na ten "Błąd" być może ze względu na teledysk jednak polecam zapoznać się z resztą kawałków z płyty.
  • Odpowiedz
@qbad89: zawsze wnerwiało mnie w nim to, że stylizował się na wielkiego intelektualistę i obrońcę języka ojczystego, podczas gdy popełnia mase gaf ("wzięłem", "w cudzysłowiu" itp.).
Poza tym gość niebywale sepleni.
Teksty są w porządku, maja przekaz itp i lubię ten rodzaj rapsów (ostr jest moim ulubionym artystą) ale kolejny problem to taki, że gość jest mdły w tym co robi. Po przesłuchaniu kilku kawałków płyta zaczyna zwyczajnie nudzic, bo
  • Odpowiedz