Wpis z mikrobloga

Mireczki, chcę sobie zakupić rolki. Jestem osobą raczej początkującą. Kiedyś... z 10 lat temu jeździłem więc wiem jak się jeździ ;p ale muszę sobie przypomnieć. Przewidywany budżet tak do 500 zł. Chciałbym kupić w Decathlon. Co polecacie?
#rolki #pytanie
  • 11
@Ricx: to tak jakby mieć 100 tysięcy na samochód i iść do salonu daciii kupić samochód bez klimy w standardzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby jeździ, ale wiadomo. W decathlonie nic nie ma, czasem w jakichś tam się trafi jedna rolka warta uwagi, ale u siebie nie spotkałem. Raz tylko była okazja w niektórych decathlonach i wyprzedawali Rollerblade Twister za 400zł, a ich normalna cena to 750-800zł.
@Ricx: Słabe mocowanie szyny, słabe koła, miękkie rolki. Ogólnie k2 to takie miękkie kapcie, nawet te ich rolki do freeride gną się na boki, więc raczej bym nie szedł w K2, brak zaufania do tej firmy.
@BSn9jBwxuhBXN: skoro nie ma niczego ciekawego teraz za 500zł, bo jest sezon rolkowy, ceny poszły w górę to trzeba dołożyć i tyle. Przecież nie kazałem dołożyć 100% tylko 20% ( ͡° ͜ʖ ͡°)