Wpis z mikrobloga

Często widzę/słyszę/czytam, jak ludzie śmieją się z pic rel. "Oooooo, to pewnie na pieluchę xD" albo "Patrz Seba, zesrał się w gacie hehehehehehe xD". Niestety, minusem #silownia jest to, że w pewnym momencie znalezienie odpowiednich spodni jest, #!$%@? mission impossible. Chciałbym sobie założyć jakieś fajne slim/skinny fity, ale nie mogę, bo praktycznie każde tak ciasno opinają mi uda, że to wygląda komicznie, pomijam już kwestie komfortu. Kiedy już dopasuję rozmiar spodni do ud, to okazuje się, że w pasie zmieściłby się jeszcze jeden człowiek. Nie wiem, mam wrażenie, że to jest szyte pod jakiś patykowatych chińczyków, albo pod skinny fatów z chudymi nóżkami, ale konkretnym bebzonem. I #!$%@?, w jakimkolwiek sklepie nie szukam H&M, Cropp, New Yorker, House, Terranova, Reserved itd., to nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich spodni, dlatego właśnie pic rel są stworzone dla mnie. W związku z tym mam pytanie, gdzie można znaleźć takie, ale jeansy? Bo dresów jest w #!$%@? pełno, sam mam 2 pary, ale jednak jeans to jeans. Najlepiej po prostu czarne, bez jakiś #!$%@? przetarć, dziur, ściągaczy na dole, kiczowatych dodatków itd. Chodzi mi dokładnie o coś takiego jak tutaj, czyli wąski dół i luźna góra, a nie normalne spodnie, tylko z obniżonym krokiem. Tak jak wspomniałem, szukałem już w takich sieciówkach, gdzie raczej to powinno być, ale ni #!$%@?. Pozostają mi jakieś skateshopy czy jak?
#modameska #pytanie #spodnie
s.....t - Często widzę/słyszę/czytam, jak ludzie śmieją się z pic rel. "Oooooo, to pe...

źródło: comment_yjUq33bop8hZT96vzncpcOA0diRqjEJ1.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@sil3nt: Słowo na dziś B O J Ó W K I ! Tylko porządne M65 (helikona są całkiem wytrzymałe, ale kilku producentów ma identyczny krój bo to kopie amerykańskich), a nie jakieś pseudo jeansowe bojówki. Są też inne kroje z odpowiedniejszych na lato materiałów. Poszukaj w militarnych. Bo to na zdjęciu to czysta gejówa.
  • Odpowiedz
@sil3nt: ogarnij się, ile masz w udzie, 80cm? Ja w pewnym momencie miałem już dobrze ponad 70cm i nie musiałem nosić spodni jak pajac. Jeżeli na prawdę jesteś dokoksowany to polecam levis 501 CT oraz zapoznanie się z terminem "tapered fit"
  • Odpowiedz
@Wielki_Atraktor: Jasne, do kompletu buty trekkingowe xD

@wykopowy_tester: Nie, mam ok. 63 cm, ale w pasie dobry jest dla mnie rozmiar 30, max 32. Teraz spójrz sobie na jakąś tabelę rozmiarów i zobacz, jaka to jest przepaść. Przy takich udach powinienem mieć prawie 20 cm więcej w pasie. I to jest problem.
@droptable: Nie ukrywam, że #!$%@? na spodnie z miejsca ponad 300 złotych mija się dla mnie z
  • Odpowiedz
@sil3nt: szukaj outletów, sam mam problemy ze spodniami bo jestem wysoki i uda grube, kasą nie sram a tam zawsze coś do 150 dostanę. Ostatnio w crossie drugie spodnie za pół ceny wziąłem, to wyszło mi po 110 za jedne
  • Odpowiedz
@sil3nt: Jeśli twierdzisz, że buty trekingowe są większym faux pas niż spodnie z obrazka, to na nic tu moje rady, bo mamy kompletnie inny gust.
P.S. Nigdy nie widziałem na siłce faceta w czymś takim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sil3nt: @Wielki_Atraktor: @wykopowy_tester: @droptable: @sil3nt: @droptable:

Bez sensu to całe bycie pakerem jeśli człowiek nie może normalnie się ubrać, albo się wstydzi nosić x spodnie.

Trochę to głupio brzmi, napierniczam nogi, ale pózniej nie mam w co się ubrać, albo mam taki szeroki kark , bary i łapy, że komórki nie mogę przystawić do ucha.

Po części wyglądanie super napakowanym po prostu ogranicza w pewnych rzeczach
  • Odpowiedz
@sil3nt: od lat kupuje spodnie w Big Star i Wrangler i nigdy nie zapłaciłem więcej niż dwie stówy. W udzie dochodziło do 72-73cm. A jak masz kartę klienta Big Star to raz w roku w urodziny masz jakieś 30% zniżki
  • Odpowiedz