Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest jeszcze jeden plus lasek fit - jest duża szansa, że jak przygarniesz takową jak ma ok 25-27 lat, to będzie miała figurę do 40 (jaką taką ale będzie).
  • Odpowiedz
@AvantaR: Smarowanie bronzerem podkreśla poszczególne partie mięśniowe, dlatego cześć zawodowych kulturystów chodzi też na solarium, a na murzynach tak widać mięśnie. Co nie znaczy, że wygląda to estetycznie
  • Odpowiedz
@WelcomeToGunShow: ale wiesz że sterydy w tym wieku - startuje w zawodach i prowadzi ją akop jestem prawie pewien, że jest coś brane.. to tragedia dla zdrowia.. zaburzona gospodarka hormonalna przez resztę życia.. tym bardziej u kobiet gdzie walisz męskie hormony...
  • Odpowiedz
@fortheworld: Tak normalnie ciało ma super, twarz nie powala. Ale czego się spodziewasz jak wrzucasz zdjęcie wysuszonej dziewczyny jak kabanos i to jeszcze wysmarowanej gównem. Jakbyś wrzucił od razu normalne zdjęcie, jak wygląda na co dzień to odpowiedzi byłyby inne i większość by się jarało.
  • Odpowiedz
@paramite: @luqlu: Wiem bo ćwiczę od 10 lat i zjadłem zęby na tym.. Po 1 zejście tak nisko z bf u kobiety bez sterydów jest ogólnie bardzo trudne.. po 2 widzę jej kości policzkowe. po 3 taki progres w rok(jeszcze u kobiety) bez sterydów jest moim zdaniem nierealny. po 4 znam akopa i jego praktyki. po 5 jak myślicie że ktoś startuje w zawodach i nie wali koksu to straszne z was
  • Odpowiedz
przegrywy wykopowe pierwszy raz bronzer i formę na zawody widzą i hurrr duurrrr chuda, za dużo mięśni xD jezu chciałbym zobaczyć was w tym wieku jeśli w ogóle macie więcej lat xD


@Croudflup: nie musimy być prezydentem by móc skrytykować prezydenta. Wygląda jak seba z cyckami i już.
Białorycerzyku stulejmanie.
  • Odpowiedz