Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WelcomeToGunShow: Zrobilaby taka forme, ale nie w tak krotkim czasie. Sterydy powoduja rowniez duzo szybsza regeneracje, przez co taka osoba moze duzo czesciej cwiczyc. Polecam na YT kanal Big Motherfuckers, gosc opisuje swoj cykl na Anapolonie, itp. W zasadzie start w zawodach bez sterydow jest nierealny. Nawet najbardziej wyszczekany "natural" w Polsce, Mariusz Czerniewicz lecial na soku, o czym swiadcza jego wpisy z przeszlosci na sfd/kfd
  • Odpowiedz
@paramite: wiadomo, kwestia gustu.
Mnie, takie fitneski przygotowane do zawodów nadal się całkiem podobają, choć nie aż tak bardzo. Zdecydowanie bardziej podobają mi się fitneski poza okresem zawodów. Wtedy zazwyczaj są to, powiem wprost, dupy idealne.
Trzeba tutaj wziąć pod uwagę, że tak wysuszone to one są raptem kilka tygodni w roku. Z kolei ciężarówy, to raczej już zbyt masywne jak na mój gust.
Podsumowując, najlepiej wyglądają kobiety, które ćwiczą i
  • Odpowiedz
@szpongiel: dokładnie to, nie wiem nawet czy to wysuszenie nie obejmuje wręcz pojedynczych tygodni (2-3?), a tkanka tłuszczowa i woda się szybko po zawodach same wyregulują (organizm sam zareaguje na zagrożenie), dając imponujące, nakręcające kształty. Pomijamy przy tym zupełnie to, że z tego co zaobserwowałem takie kobiety mają z reguły inne nastawienie do życia i "lepszą" energię.
  • Odpowiedz
@paramite: bo są kobiety z szerokimi szczekami( duzo teścia w dzieciństwie, kwestia genów), ale zobacz na zawodniczki na scenie, dziwnym trafem każda ma szeroka buzke jak nikita.. @WelcomeToGunShow: zrobiła by naturalnie, ale tak jak pisałem, nie w rok czy półtora tylko 3-4 lata.. Komu sie chce tyle trenować jak walisz strzała i samo idzie.. Wszyscy chcą na skróty, mięczaki..
  • Odpowiedz
@paramite: bo są kobiety z szerokimi szczekami( duzo teścia w dzieciństwie, kwestia genów), ale zobacz na zawodniczki na scenie, dziwnym trafem każda ma szeroka buzke jak nikita.. @WelcomeToGunShow: zrobiła by naturalnie, ale tak jak pisałem, nie w rok czy półtora tylko 3-4 lata.. Komu sie chce tyle trenować jak walisz strzała i samo idzie.. Wszyscy chcą na skróty, mięczaki..
  • Odpowiedz