Wpis z mikrobloga

No witam, przysięgam, że to prawda. Przychodzę do firmy jak zawsze, witam ładnie #rozowypasek zastanawiając się jakie to przygody mnie dzisiaj czekają. Mówię wam, te kobiety w #rozowykorposwiat to jakaś masakra. Długo nie musiałem czekać. Byłem świadkiem, jak różowa odpowiedzialna za obsługę klienta mówi:

- Niestety, nie policzę panu ile to jest 2x2 ponieważ nie mam kalkulatora odpowiada różowy pasek, po czym odkłada swojego smartfona sgs 9 obok swojego komputera i7 64 gb GTX TITAN X 12GB GDDR5. Klient hehe też #logikarozowychpaskow więc odpowiada:
- aha no rzeczywiście, straszny głuptas ze mnie

po czym różowa odchodzi, ale ciągle odbija się od szklanych drzwi jak mucha, bo nie ogarnia co to szkło, czy szyba.

#takbylo #truestory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jendrej: Naprawdę uważasz, że zmyślam? Gdybym miał zmyślać, to wiesz... Mam bujną wyobraźnię, więc opisałbym jak różowe między sobą sami wiecie... A sprzęty to 1000 gb i karty z marsa. To wszystko dzieje się naprawdę, a poza tym to serio przeglądają kwejka bo mają microchipy pod skórą które pełnią rolę przenośnych routerów, co mądrzejsze nawet włamują się na serwery kwejka codziennie i zapisują dane na karcie sd żeby nie tracić
tajemniczygosc - @Jendrej: Naprawdę uważasz, że zmyślam? Gdybym miał zmyślać, to wies...

źródło: comment_h7uzXBmLkGEAn0VdjrOxEiFuZ8UqBVCD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz