Wpis z mikrobloga

3 pytanka do Mirków kopcących #shisha czy jak kto woli - #hookah

1.Jak wygląda w końcu kwestia ILOŚCI tytoniu który się dodaje się do pojemniczka? Spotkałem 3 wersje:

- Dać mało, żeby go tam ledwo było na dnie
- dać sporo, porządnie podziabać, folia może dotykać tytoniu, wręcz robi się "górka"
- dać na tyle dużo ile się tylko da utrzymując jeden warunek, żeby pod żadnym pozorem folia nie dotykała tytoniu

2. Na ile palenia wystarcza przeciętnie jedno naładowanie tytoniu do pojemniczka (mała shisha) ? Moje pierwsze ładowanie było takie jak w podpunkcie trzecim z poprzedniego pytania, dymiłem chyba z godzinę, i jak przystąpiłem do czyszczenia to okazało się że chyba ze 3/4 tytoniu wyglądała na nietkniętą...

3. Czy ktoś z Was eksperymentował z paleniem tytoniu fajkowego w shishy? Da się? Trzeba jakoś przygotować tytoń specjalnie? Domoczyć? Dodać melasy/miodu?

Pozwolę sobie otagować #wykopjointclub bo zauważyłem że 95% ludzi palących ziele z którymi miałem styczność ma w domu shishę ;P
  • 1
@dziki: Ten pijemniczek to cybuch. ilość tytoniu zależy od tytoniu, ilości osób które palą oraz samego cybucha
uniwersalna metoda to cybuch do pełna zapewniony LUŹNO ułożonym, nie zbitym tytoniem + pierścień między tytoniem a węglem l.

2. Zależy od tytoniu o rodzaju nabicia. Jedno nabicie starczy na 40min do 3 godzin. Przeciętnie powinno być jakieś 1-1.5h

Tytoń fajkowy nie nadaje się do palenia w shishy.