Wpis z mikrobloga

@Caoi: Dla mnie nudny. Na Cersei już nie mogę patrzeć, a do tego doszedł jeszcze ten cały wróbel. Nie, nie, nie, zdecydowanie jestem za wszystkim co dzieje się na północy.
@scully: Ale w tym wszystkim nie chodzi o to czy lubisz dane postacie czy Ci się podobają tylko czy ich wątki są ciekawe...

Ja samej Cersei też nie lubię, a tego wróbla jeszcze bardziej, dużo bardziej, ale ten wątek i to co się odpiernicza u Lannisterów po śmierci Tywina jest szalenie ciekawy, najciekawszy jak dla mnie obecnie wątek w GoT.
(I nie mogę się doczekać aż wreszcie wezmą oddział wojska i
@Caoi: nie lubię wątku Aryi, Daenerys też mogłaby się dwa razy szybciej zbierać, a tutaj ta ucieczka na smoku i kolejne zwolnienie akcji...

Lubię za to wątki Lannisterów, gierki Littlefingera i Varysa, akcje na murze i wątek ze Stannisem a teraz bardziej z Melisandre.
@Caoi: U Lannisterów trwa typowa walka o władzę, a mi się podoba ta cała otoczka tajemnicy wokół północy. Nie mogę się doczekać aż, w sumie te dwa przeciwne światy, się zderzą. Chociaż muszę przyznać, że interesuję się nawet wątkiem Tommena. Chciałabym żeby w końcu z powodzeniem postawił się matce.
@Caoi: ja tam w sumie nie hejtuję nikogo w GoT. No może trochę #!$%@?ł mnie ten mały #!$%@?ś-tyran Geoffrey, ale już jakiś czas temu strasznie stonował swój wątek ( )
Co prawda od początku dziwi mnie wybór Sophie Turner do roli Sansy, bo ta dziewczyna ma potencjał, a Sansa nie xD