Wpis z mikrobloga

Czasami czytam tutaj na Wykopie, że w Europie (i nie tylko) rośnie poziom zachorowań na syfilis i inne choroby weneryczne. Oczywiście #4konserwy obwiniają za to imigrantów (chyba przez nieoczytanie), a #neuropa siedzi cicho, bo wie co się święci. Otóż wzrost zachorowalności na choroby weneryczne np. w Niemczech wynika na przykład w 84% u mężczyzn przez MSM - co jest często używanym naukowym zwrotem oznaczającym "Men who have sex with men". Mówiąc wprost: z gejostwa wynika po prostu.

I tutaj mój apel do homoseksualistów i ogólnie przedstawicieli LGBT. Moje wy misie pysie (jestem hetero przynajmniej minus pięć na skali Kinseya). Ja naprawdę nic nie mam do homoseksualizmu, nawet bym wam dał dzieci zaadoptować jak tylko zwiększy się akceptacja społeczna, bo póki co to was ludzie ukrzyżują w Polsce. Ale proszę was, zacznijcie się badać i używać prezerwatyw, bo jak tak dalej pójdzie, to sami się wybijecie, a to będą dobre wieści dla #4konserwy. Już teraz cofnęliście się do lat 70-80 z zachorowalnością na syfilis (mówię o samych homo) w porównaniu do społeczeństwa. Cofnęliście się do lat przed edukacją seksualną. Dodatkowo wielu z was nie jest 6 na skali Kinseya, więc przenosicie tę chorobę dalej. Od razu uprzedzam #neuropa, że wiem, że badania pokazują, że raczej jesteście "niewinni" za homo i że z bardzo dużym prawdopodobieństwem wynika to z genetycznego punktu widzenia oraz, że w świecie naukowym homoseksualizm nie jest chorobą.

Źródła:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2536846/Syphilis-gonorrhea-rise-U-S-especially-gay-men-young-people.html
Dailymail to konserwa (chociaż piszą prawdę w tym przypadku).

W takim razie #neuropa może zapoznać się z tym (U.S.):
http://www.cdc.gov/std/stats07/trends.htm

Oraz z tym, Niemcy:
http://www.eurosurveillance.org/ViewArticle.aspx?ArticleId=20222

Ogólnie wszędzie tam, gdzie homoseksualizm zaczyna się robić "popularny" to widać tę tendencję dość wyraźnie.

#4konserwy #neuropa #syfiliszawszespoko #lgbt #homoseksualizm #imigranci #uchodzcy #oswiadczenie
lewackiprawak - Czasami czytam tutaj na Wykopie, że w Europie (i nie tylko) rośnie po...

źródło: comment_TdsxEFJ9aio0X0vHzrWEgyZyEIF5LHD4.jpg

Pobierz
  • 12
@naczelny_psychiatra: To taki "zabieg artystyczny". Chcę po prostu, żeby niektórym tutaj wybuchł mózg przez dychotomię, bo mirki nie rozumieją, że poza skrajną prawicą i skrajną lewicą istnieje jeszcze zdrowy rozsądek, racjonalność i logiczne myślenie. A jak już im wybuchnie mózg, to nie będę musiał odpisywać na głupie wpisy.
@6c6f67696e: apeluję do wszystkich co lubią w pupę, a się nie zabezpieczają i nie badają.

@Ginden:

Ano, wiadomo to od dawna - ponad 75% heteroseksualnych nastolatków korzysta z prezerwatyw tylko dlatego, że boją się ciąży. A teraz zastanów się czy młodzi geje boją się ciąży - efekty są oczywiste.


Pełna zgoda, ogólnie starzy homoseksualiście raczej nie są już tak aktywni seksualnie, a jak coś to mają często stałych partnerów. Młodych
@lewackiprawak: No z tym może być problem, bo ludzie używają prezerwatyw raczej z obawy przed ciążą, a nie przed chorobami. Ilekroć ktoś opowiada historię o tym jak to miał okazję na seks ale nie miał prezerwatyw, to mówi o tym że nie chce ryzykować że nie przerwie w porę, a nie że coś złapie. Niestety z tego powodu środowiska homo, które z wiadomych przyczyn o przypadkowa ciążę się martwić nie muszą
@Majk_, @Ginden: A ja miałem o tym dużo, a do supermłodych nie należę (stary tez nie jestem). Ogólnie do grupy, w której poziom zachorowalności jest największy, to już nie należę. A raczej - z tego co słyszałem i obserwowałem - z czasem edukacja seksualna była coraz bardziej powszechna w szkołach.