Wpis z mikrobloga

Wzywam @Moderacja @wykop @m__b do anulowania lub skrócenia bana dla @sorek . Proszę wszystkich, którzy popierają mój apel o plusowanie wpisu żeby jaśnie oświecona moderacja raczyła się zainteresować.
Sytuacja absurdalna, żeby gościowi który jest przykładnym wykopkiem, pomaga ludziom itd, jest naprawdę zasłużony dla społeczności, a za wątpliwą pierdołę banujecie gościa na kwartał...
Nie banujecie ludzi z #neuropa za zakopywanie PRAWDZIWYCH znalezisk (bezdyskusyjnych, po prostu faktów) jako informacje nieprawdziwe (bo nauczyli się używać mechanizmu informowania o informacji nieprawdziwej), a banujecie gościa za wrzucenie i PRZETŁUMACZENIE tytułu filmu... absurd.
Samo wymierzenie kary jest wątpliwe, a jej wymiar jest zdecydowanie i bezdyskusyjnie absurdalny i nieadekwatny.

#ratujmysorka

#moderacjacontent #oswiadczenie #emigracja #uk #emigrujzwykopem #sorekcharityltd #sorekabbey

  • 70
@ediz4: Właśnie prze oczami stanął mi taki obrazek.
@ediz4 wchodzi na wykopalisko i widzi tytuł materiału,

59 lat - 59 porażek. Urodzinowe podsumowanie "dokonań" rządu Donalda Tuska.

Myśli sobie
- jak dobrze że ktoś się wziął za spisywanie porażek Tuska!
i klika.
Po krótkiej lekturze odkrywa podstęp, kładzie twarz w ręce krzycząc
oszukali mnie! Ten świetnie przygotowany podstęp niemalże sprawił że treść znaleziska potraktowałem jako faktyczne porażki Tuska! Blaga!

Nie...
Pan
@Ofacet:

Myśli sobie - jak dobrze że ktoś się wziął za spisywanie porażek Tuska! i klika. Po krótkiej lekturze odkrywa podstęp, kładzie twarz w ręce krzycząc oszukali mnie! Ten świetnie przygotowany podstęp niemalże sprawił że treść znaleziska potraktowałem jako faktyczne porażki Tuska! Blaga!...

No i zostałem zmanipulowany.

Pan użytkownik sorek na fali kłamliwych i manipulanckich, masowo wrzucanych treści o imigrantach zamieścił znalezisko którego tytuł kłamliwie przypisuje zachowania jednej grupie ludzi gdy
@ediz4:

No i zostałem zmanipulowany.

Tak długo jak masz IQ większe od kury to odkryjesz prawdziwe przeznaczenie znaleziska a co za tym idzie, nie będziesz zmanipulowany. Proste. Manipulacja jest wtedy gdy ktoś nadając tytuł materiałowi umieszcza to w kontekście w którym ten materiał kreuje określoną wizję rzeczywistości. W wypadku lernera nic takiego się nie stało.

Robicie z tego portalu szambo tak samo jak reszta a najwięcej płaczecie o poziomie.


XXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Ofacet:

W wypadku lernera nic takiego się nie stało...

Oczywiście że się stało bo spora grupa użytkowników czyta jedynie opisy znalezisk.

Tak długo jak masz IQ większe od kury to odkryjesz prawdziwe przeznaczenie znaleziska a co za tym idzie, nie będziesz zmanipulowany...

Odkryłem po przeczytaniu części treści. Chciałbyś żeby cała główna była zalana znaleziskami o zbożu a w treściach zupełnie co innego?

XXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

Tym dialektem rozmawia jedynie niejaki oskarek
@ediz4: a co mnie obchodzi ze część uzyszkodnikow wykopuje tylko tytuły? o.O to już mnie nie obchodzi.

Tak, jeżeli tytuł jest ironicznym twistem w stosunku do treści znaleziska to nie mam z tym problemu.
Znalezisko lernera miało tytuł ściśle pasujący do treści znaleziska, tytuł był jedynie ironicznym twistem.

Tym dialektem mówią również ludzie którzy kisna z głupot wypisywanych przez innych użytkowników
@Ofacet:

Znalezisko lernera miało tytuł ściśle pasujący do treści znaleziska, tytuł był jedynie ironicznym twistem...

Nie wydaje mi się

59 lat - 59 porażek. Urodzinowe podsumowanie "dokonań" rządu Donalda Tuska...

oraz opis

Angielski na poziomie przedszkolaka, łaszenie się przed Niemcami, bezradność wobec Unii Europejskiej - to tylko niektóre z rażących przykładów impertynenckich wobec narodu Polskiego zachowań "Słońca Peru"...

No faktycznie. Wszystko wskazuje że w treści będzie "59 sukcesów Tuska"

a co
@ediz4: Jeżu... ediz, jesteś jedną z tych osób których szczerze nie trawię. idziesz w zaparte i choćbym ci niezbitymi dowodami w ryj rzucił to i tak byś powiedział ze to tylko opinia a tak w ogóle to neuropa robi syf na wypoku. Ja się ewakuuje bo nie mam zamiaru silowac się z górą.
@Ofacet: Hmm. Dziwne bo ja się podpieram definicjami, faktami a Ty twierdzisz że coś nie jest manipulacją bo jest w twojej opinii prześmieszne. Przykro mi że nie potrafisz stawić czoła faktom.

neuropa robi syf na wypoku...

Robi taki sam syf jak reszta, nie potrafi się jednak do tego przyznać.