Wpis z mikrobloga

@tei-nei: igłą taką od strzykawek, rozmiar 3. Nic nie boli. Miałem przekłuwany miesiąc temu w gabinecie ale teraz postanowiłem nie marnować czasu i zrobić to w domu. Wkładasz igłę na głębokość ok 2 cm, wyciągasz i mocno naciskasz.

@Floyt dlaczego miałbym dostać zakażenia? Sterylna jednorazowa igła, spirytus i jednorazowe kompresy. Wszystko jak w gabinecie.
@tei-nei: no ja też mam problem z drętwieniem palców. Chcę usunąć ale termin na luty 2017...

@goblin21 @arrent: niby czemu miałoby się wdać zakażenie? Wszystko robiłem sprzętem jednorazowym, dobrze odkaziłem. Będzie dobrze :)
@L3stko: usunięcie chyba też wcale nie gwarantuje, że to nie wróci, tak że nie wiem nawet czy jest sens z tym po lekarzach łazić. o dziwo zawsze mnie ręka bardziej #!$%@?, kiedy mi to samo pęknie, ani nic tą łapą nie da się zrobić, ech
usunięcie chyba też wcale nie gwarantuje


@tei-nei: usunięcie jest na pewno zdecydowanie skuteczniejsze niż przekłuwanie. Ryzyko nawrotu jest minimalne. Ja mam ganglion od 25 lat. Czasami pęka sam, teraz daje bardziej o sobie znać, dlatego zdecydowałem się go pozbyć.