Wpis z mikrobloga

@HejtStop: Obserwujmy się nawzajem :)
Wy obserwujcie mnie za moje wpisy potępiające politykę zarobkowo imigracyjną, ściąganie nierobów do europy żyjących na nasz koszt, ludzi uczciwie pracujących.

A ja poobserwuję was, kiedy znikniecie z sieci. To będzie znaczyło, że albo zostaliście ubogaceni kulturowo przez muzułmanów i wąchacie kwiatki od spodu, albo George Soros przestał wam płacić.
  • 7
@HejtStop: Pani Grabarczyk - To w jaki sposób ludzie piszą o "imigrantach" to nie nienawiść tylko lęk przed tym co dzieje się w tzw. Europie Zachodniej a co takie organizacje jak wam podobne próbują maskować.

Zaprzeczcie proszę gwałtom i statystykom przestępczości, przypomnijcie proszę jak politycy mówili o "inżynierach i lekarzach".
Wszyscy widzimy kto przybywa do Europy i w jakim celu. Łodzie pełne są silnych zdrowych mężczyzn - polskie prawo za dezercję
@HejtStop: Przerażąjące jest to, że działanie waszego szefa, Sorosa, prowadzi do odrodzenia nazizmu. I znowu rosjanie będą tymi wybawicielami, którzy ratują europę. A może chodzi Sorosowi o władzę absolutną w europie?

Góra dwa lata i znaczna większość europejczyków będzie żądać uwolnienia Breivika i postawienia go na czele militarnych oddziałów samoobrony, bo politycy są już kupieni przez żydów, co widać po angeli.

A co do tekstów won do piachu itd, dotyczą one