Wpis z mikrobloga

  • 119
Mirki chciałem dobrze.
Odebrałem różowypasek z pracy i zaprosiłem na kolacje.
Frytki stek wołowy i cola.
Robiłem wedle instrukcji bo wiedziałem że chce wysmażonego.
Puściłem amerykańska muzyczke z diner baru.
wszystki fajnie ale jej za mało wysmażony.
Jak zobaczyła mojego to powiedziała że to co jem jest obrzydliwe.
Zjadła trochę frytek i poszła mówiąc że jest zmęczona
Dokończyłem sam.
tak więc

( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brobot - Mirki chciałem dobrze.
Odebrałem różowypasek z pracy i zaprosiłem na kolacje...

źródło: comment_GCzLOcY0JTxU4HNSwtnZiQgGExcCkDCY.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BQP: wiesz, ja mam bardzo podobne zdanie, tylko, że o facetach, że każdy to wielce szanowny księciunio z postawą roszczeniową, że kobieta powinna tylko nakarmić, zabawiać i zaspokoić seksualnie, a tak to można olewać, być chamskim samolubem i zgrywać samca alfa. z tym, że kolesie wcale się z tym nie kryją.
  • Odpowiedz
Po prostu rzadko chcą jeść krwiste mięso


@KlejnotNilu: To kwestia gustu, a nie płci - jaki byłby problem z wysmażeniem jednego steku bardziej, tak jak lubi dana osoba?
Jesteś z tych, dla których przygotowanie zwyczajnego kawałka mięsa jest dopuszczalne tylko w jeden, konkretny sposób, bo wokół pokrojonych plastrów wołowiny narosła w internecie jakaś wydumana legenda? To przecież jeszcze większe z------e niż niedocenianie dobrych rzeczy, bo każdy porządny kucharz ma pełen
  • Odpowiedz
@Refuse2Xist: akurat w takim układzie nie trzeba się użerać bo każdy robi swoje więc jest równowaga.
To co napisałaś tak naprawdę to tylko takie pie**olenie a tak naprawdę chcesz mieć faceta który Cie poprowadzi.
  • Odpowiedz
@Refuse2Xist: a gdzie ja napisałem że masz złe intencje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracając. Z twojej wypowiedzi wynika że trafiasz na właśnie takich "złych" facetów a to oznacza że podświadomie takich pożądasz lecz nie chcesz tego dopuścić do świadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°). Działa tutaj prawo przyciągania - przyciągamy to co siedzi nam w podświadomości - w twojej podświadomości siedzi facet który
  • Odpowiedz
@damianooo5: to, że psychoanaliza opiera się na lipnych przesłankach, a zgodnie z prawem implikacji (logika klasyczna) ze słabych przesłanek nie wyciągniemy poprawnego wniosku. no i nie ma na jej występowanie żadnych dowodów.
  • Odpowiedz