Wpis z mikrobloga

Mireczki jutro mam ważne spotkanie rodzinne, wiecie wspólne wyjście, rodzice żony i moi, garnitury, oficjalna msza i tak dalej. Ogólnie pełna powaga i kultura, aż nawet koszule kupiłem ładniejszą. Kochana żona poprosiła żebym wziął jakiś normalny samochód, bo zazwyczaj jakoś tak wypadało, że przy takich okazjach miałem grzmiące M4, latające bokiem GT86 czy jakieś inne hałasujące auto. Ja jestem jak dziecko jak i czasem nie potrafię się zachować. Cóż, chyba norma jak facet ma nową zabawkę, prawda? No, więc tym razem się postarałem i wpadło zwykłe, nie rzucające się w oczy małe auto..




Pobierz pussyrider - Mireczki jutro mam ważne spotkanie rodzinne, wiecie wspólne wyjście, rod...
źródło: comment_GR8IFQ87uHfVbUuwszXqtkFFcOKt7HUl.jpg
  • 44
Mireczki jutro mam ważne spotkanie rodzinne, wiecie wspólne wyjście, rodzice żony i moi, garnitury, oficjalna msza i tak dalej. Ogólnie pełna powaga i kultura, aż nawet koszule kupiłem ładniejszą


@pussyrider:

Współczuję sztywnej rodziny
@pussyrider: Jak się jeździ? Też mam L200 tylko z 2008. O ile sie nie mylę to jeśli nic nie było robione w silniku ten ten co nim jeździsz ma 180 kucyków, zgadza się? Jeśli tak to jak oceniasz jazdę do ~1800 obrotów? Pytam bo miałem okazję jeździć L200 180hp i według mnie jest dużo bardziej zmulony do ~1800 (wiadomo turbo dziura, ale i tak) od 136hp.
@TypowyPolskiFaszysta: wydaje mi sie ze to przez wyciagarke. Gdyby byla zwykla blacha to podczas wyciagania lina moglaby o jia zachaczyc i skonczyloby sie urwaniem. Wyzej jej sie zamontowac juz nie da, bo rejestracja zaslonilaby maske.

@KoCoKx: jeszcze tego jie sorawdzalem, ake wydaje mi sie ze ten ma wiecej niz 180 km/h. Tak do 60-80, to ten Monster strasznie szybko przyspiesza. Podepne dzis racelogica i sprawdze ioe wypluje do 100 km/h.
@pussyrider: rzędowa czwórka to i drgania muszą być :P
a i pisałeś o koniach mechanicznych (180) tak? bo co do vmax to ja wycisnąłem 175 i już obroty na czerwone pole wchodzą :P
daj znać jak będziesz miał wynik 0-100km/h
@KoCoKx: 11,6 s wypluł. Tylko jeszcze nie wiem jakie powinny być w serii czasy, bo na stronie Mitsu nie widzę danych do obecnego modelu, tylko do poprzedniej generacji. Szybciej niż 140 km/h nie jechałem, nie chce ogluchnąć :)