Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dość sceptyczna, więc nie wierzę w męską wierność. Każdy Mirek chciałby chociaż raz, przespać si ę z inną kobietą będąc nawet w szczęśliwym związku. Ja postanowiłam sprawdzić jak wierny jest mój partner. Umówiłam się z jedną wyzwoloną znajomą, że uwiedzie mojego chłopaka i doprowadzi do tego, że w końcu wylądują razem w łóżku. Po 2 miesiącach dziewczynie się udało. Szczerze, nie byłam zaskoczona ze mnie zdradził. Facet w swojej hierarchii za najważniejsze ma popęd a gdzieś na dole uczucia. Do tej pory się nie przyznał, chociaż jak nigdy stal się da mnie wyrozumiały, kochający. Zupełnie jak na początku związku. Widzę, że go to gryzie, posmutniał. No, ale pewnie jak ruchał koleżankę to smutny nie był.
Wcale nie czuję się z tym źle, co zrobiłam. Chce go zniszczyć psychicznie. Może wmówię mu ze umieram, mam raka czy coś. Nie wiem jeszcze jak. Da jakoś sfałszować wyniki badań?
#niebieskiepaski
#zdrada
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Jestem dość sceptyczna, więc nie wi...

źródło: comment_McX6mQGraLuXlgWsUJNWdAM0zvbG8dt7.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
op: @vasil

ciekawy temat, tym bardziej, że obalić tą teorie, że podpuszczany facet inaczej się zachowuje niż naturalnie inicjowane relacje. Cóż, nawet nie będe tego tłumaczył komuś kto tak z góry założył jak Ty, bo zarazem mam doskonałe doświadczenie z kobietami zajetymi, które także zdradzały.

Wspomnę tylko tyle, że jak on się dowie o tym, że podpuściłaś go, potem specjalnie jeszcze mściłaś to wierz mi, że poczuje on ulgę, ogromną ulgę i jeszcze w świat pójdzie to jak bardzo masz niezdrowo w głowie.
Po wpisach nie sądze by to była zarzutka, bo nawet jesli tak to trzeba mocno mieć i tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Panowie i Panie, po co się spinać.
Facet zdradził, sprawa jasna, kij mu na drogę. Być może kiedyś się ogarnie.
Kobiety trochę żal, ale ponieważ nie ma do końca w porządku z głową, to dobrze, że nie chce się już z nikim więcej wiązać bo mniej ludzi skrzywdzi. Być może kiedyś się ogarnie.
Poświęcenie koleżanki na ołtarzu nauk społecznych, doceniamy;)
  • Odpowiedz