Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dość sceptyczna, więc nie wierzę w męską wierność. Każdy Mirek chciałby chociaż raz, przespać si ę z inną kobietą będąc nawet w szczęśliwym związku. Ja postanowiłam sprawdzić jak wierny jest mój partner. Umówiłam się z jedną wyzwoloną znajomą, że uwiedzie mojego chłopaka i doprowadzi do tego, że w końcu wylądują razem w łóżku. Po 2 miesiącach dziewczynie się udało. Szczerze, nie byłam zaskoczona ze mnie zdradził. Facet w swojej hierarchii za najważniejsze ma popęd a gdzieś na dole uczucia. Do tej pory się nie przyznał, chociaż jak nigdy stal się da mnie wyrozumiały, kochający. Zupełnie jak na początku związku. Widzę, że go to gryzie, posmutniał. No, ale pewnie jak ruchał koleżankę to smutny nie był.
Wcale nie czuję się z tym źle, co zrobiłam. Chce go zniszczyć psychicznie. Może wmówię mu ze umieram, mam raka czy coś. Nie wiem jeszcze jak. Da jakoś sfałszować wyniki badań?
#niebieskiepaski
#zdrada
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Jestem dość sceptyczna, więc nie wi...

źródło: comment_McX6mQGraLuXlgWsUJNWdAM0zvbG8dt7.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz, że być może nie zdradził by cię w normalnej sytuacji? Chodzi mi o to, że twoja koleżanka dążyła do celu za wszelką cenę za twoim pozwoleniem, więc nic jej nie zniechęcało. To ty doprowadziłaś do zdrady. Z resztą, skoro jesteś taka #!$%@? to przestaję mu się dziwić.
  • Odpowiedz
OP: @Jemigrant

myślę że akcja chamska niesamowicie. Pytanie czy było warto? Czemu z nim jesteś skoro wiesz że by Cię zdradził (nie zdziwiło Cię to w końcu)? Rozumiem że już z nim nie chcesz być?


Było. Wiem że wcale nie był mi wierny. Nie chce ale sam fakt że ma wyrzuty sumienia(jak przypuszczam) mnie nie satysfakcjonuje. Chcę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to czemu z kimś takim jesteś :)? Ja mogę szczerze powiedzieć że byłem koło roku z dziewczyną o 2 klasy lepszą odemnie i wiedziałem że może być nie do końca wierna, wiedziałem że każdy rozporek by się przed nią rozpiął, byłem z nią chyba tylko dlatego że chciałem zobaczyć jak to jest być z kimś za kim odwracają się wszyscy faceci i zazdroszcząc mi. Bardzo uprościłem ten cały związek
  • Odpowiedz
Anon: Bardzo dobrze zrobiłaś :)
Prędzej czy później napotkałby jakiegoś różowego, która chciałaby mu namącić w głowie. Byś żyła ciągle w nieświadomości, że Cię zdradził. A teraz wszystko wiesz i super. Ja o tym, że mój ex lata za dupami nie wiedziałam i doprowadziło mnie to z nerwów do choroby. Więc pomysł z rakiem bardzo mi się podoba. Trzymam kciuki aby się udał.

PS planujesz rozstanie? Czy chcesz się tylko zemścić i nadal z nim być?

To jest anonimowy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To ciekawe. Mam kilka pytań:
1. Ile minęło od tej zdrady?
2. Czy wyznawał tej koleżance uczucia?
3. Wiedział, że to Twoja znajoma, czy akcja całkiem z boku?\
4. Kto przejmował inicjatywę?
5. Zaobserwowałaś jakieś typowe symptomy zdradzania? Telefon przy tyłku itp.?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Dla mnie wszystko jasne w kilku punktach.
Może trochę będzie długie, ale warto przeczytać.
1. Napisałaś, że ma uczucia w dupie, liczy się tylko popęd. - Lepiej mieć w dupie uczucia, niż kogoś z kim się jest jako w ogóle CZŁOWIEKA i #!$%@?ć mu takie gówno.
2. Pewnie koleżanka była wyjątkowo przez Ciebie doinformowana jakie twój facet tekściki lubi, styl ubioru, wiedziała o nim wszystko.
Sory, ale wyrwać coś co się zna na pamięć, to żaden problem. Ryba była pokrojona i wyłożona na
  • Odpowiedz
op: @Klofta

a z koleżanka utrzymujesz ciagle kontakt? XD


To znajoma więc nie utrzymujemy jakoś mocno kontaktu. W sumie jestem jej wdzięczna bo przekonałam się ze każdy nawet najwierniejszy facet zdradza. Ona sama tak twierdzi i w sumie to dzięki niej wpadłam na pomysł sprwdzenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja wiem że każda dziewczyna zdradza i co teraz, nie łączmy się w pary, nie ufajmy nikomu? Zastanawiam się kto jest bardziej skrzywiony, Ty nakręcając taką akcję czy ona dając się nią złapać. 2 miesiące to i tak bardzo ładny czas. Ja szczerze mogę powiedzieć że nie zdradziłbym nikogo, gdybym nie był szczęśliwy w związku z jakimś różowym i trafił na lepszego różowego który mnie praktycznie zna, mówi to
  • Odpowiedz