Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dość sceptyczna, więc nie wierzę w męską wierność. Każdy Mirek chciałby chociaż raz, przespać si ę z inną kobietą będąc nawet w szczęśliwym związku. Ja postanowiłam sprawdzić jak wierny jest mój partner. Umówiłam się z jedną wyzwoloną znajomą, że uwiedzie mojego chłopaka i doprowadzi do tego, że w końcu wylądują razem w łóżku. Po 2 miesiącach dziewczynie się udało. Szczerze, nie byłam zaskoczona ze mnie zdradził. Facet w swojej hierarchii za najważniejsze ma popęd a gdzieś na dole uczucia. Do tej pory się nie przyznał, chociaż jak nigdy stal się da mnie wyrozumiały, kochający. Zupełnie jak na początku związku. Widzę, że go to gryzie, posmutniał. No, ale pewnie jak ruchał koleżankę to smutny nie był.
Wcale nie czuję się z tym źle, co zrobiłam. Chce go zniszczyć psychicznie. Może wmówię mu ze umieram, mam raka czy coś. Nie wiem jeszcze jak. Da jakoś sfałszować wyniki badań?
#niebieskiepaski
#zdrada
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Jestem dość sceptyczna, więc nie wi...

źródło: comment_McX6mQGraLuXlgWsUJNWdAM0zvbG8dt7.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania
Jeszcze jedna myśl.
Co jeżeli twoja jak to sama napisałaś "znajoma", zaangażowała się w to wszystko na tyle, że jeżeli jej nie udało się wyrwać faceta o którym wiedziała wszystko (bo jej "uroki" nie zadziałały), chciała się na nim odegrać i dlatego Ci powiedziała, że się z nim przespała?
Hm?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem tego oburzenia. Zdradził to zdradził, co za różnica jak do tego doszło? To nie jest żadne usprawiedliwienie, że to była koleżanka. Równie dobrze mogła to być zwykła osoba, takie rzeczy się zdarzają. Oczywiście nie popieram całej tej akcji, no ale to nic nie zmienia jak dla mnie-zdrada to zdrada, nikt go do niczego nie zmuszał, a swój rozum ma i świadomie podjął taką decyzje.
  • Odpowiedz
op: @ maly_nka

potrafi, ale kazdy ma swoj poped, szczegolnie mezczyzny. Trzeba sie tak dobrac, zeby wzajemnie zaspokajac albo probowac z kazdej strony. a nie jeszcze prowokowac do takich sytuacji


czyli nie potrafi. Ja do niczego go nie prowokowałam. Zdradził bo chcial spróbować z inna. Każdy facet mysli o zdradzie az w koncu któryś to zrobi faktycznie.
  • Odpowiedz
więc nie wierzę w męską wierność


@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeden wafel zrobił Cię w c---a a Ty wszystkich pakujesz do jednego wora, typowe. Jeśli to prawda to serio współczuję, bo dla mnie zdrada to największe g---o jakie można zrobić sobie i partnerowi i nigdy ale to przenigdy bym nie zdradził swojej partnerki. Zależy od charakteru i tego jak ktoś się ceni, bo jeśli poczułbym pociąg seksualny do innej osoby to bym po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie kazdy nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo tak samo ja moge powiedziec, ze jak kilka lasek zdradzilo, to wszystkie zdradzaja, trafilas na frajera i tyle, moze uda ci sie znalezc kogos uczciwego, powodzenia
  • Odpowiedz