Wpis z mikrobloga

@Liferov: ja mam taka sama wersje tylko, że w hatchbacku 2005r. Jeździ się naprawdę super, dobrze się trzeba drogi i jest przestronne autko. Jak dla mnie silnik trochę za słaby, jak się depnie to przyspieszy, ale szału nie ma. Powyżej 140km/h pali jak smok. Średnie spalanie w trasie mam ok 7l w mieście ok 9-10l. Ostatnio gaz włożyłem i zobaczymy jak będzie palił. Korozji u siebie nie znalazłem ale nie wiem
@Liferov: A ja uważam, że pozycja za kierownicą jest nie wygodna, jest mało miejsca na nogi, nie można się wygodnie rozsiąść w fotelu tylko siedzieć jak na krześle ze złączonymi kolanami. Jak zapragniesz schłodzić cohones w dłuższej trasie to prawym kolanem uderzasz w konsolę środkową a lewym w wystającą rączkę boczka drzwiowego, mam 189cm wzrostu.
@Liferov: mam mk2 właśnie z 1.6 benzyna. Komfort jazdy całkiem niezły, autem przyjemnie się płynie i nieźle trzyma się drogi, chociaż ciężko u mnie o obiektywizm bo moje poprzednie auto było z 1996 roku. Jazda na trasie bardzo przyjemna, w ostatnie 2 tygodnie zrobiłem ponad 2000 km, przy spalaniu 6-7 litrów na setkę, ogólnie auto naprawdę da się lubić ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam 188cm wzrostu, za
@Liferov: szczerze to trochę go brakuje, pewnie spalanie w trasie byłoby mniejsze. Biegi są dość krótkie co może być zaletą, ale w mieście. Auto do najcichszych nie należy, ale nie ma tragedii, choć tak jak pisałem - nie mam porównania do innych aut z tej epoki. Na pewno nie jest to żaden uciążliwy hałas. Ja jestem zadowolony, ot zwykłe tanie w eksploatacji auto do jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡