Wpis z mikrobloga

Od wczoraj nie mogę wyjść z szoku. Ja rozumiem, że na Wykopie średnia wieku jest jaka jest, że #gimbopolityka ma tutaj mocne przedstawicielstwo i nie dziwią mnie jakoś szczególnie teksty, jakie tutaj się regularnie przewijają. Ale to, że psychopatyczny morderca w stylu Breivika będzie miał tutaj całkiem silne lobby USPRAWIEDLIWIAJĄCE jego zbrodnię, uważające że on dobrze zrobił - naprawdę nie spodziewałem się, że można być aż tak zidiociałym p-----m, by w ogóle choć myśleć w tych kategoriach.
Ja pierdzielę, potrafię zrozumieć, że jak się mentalnie nie wyrosło jeszcze do końca z bajek o dobrym czerwonym kapturku i złym wilku, tak samo się postrzega i politykę, też są dobrzy i źli, czarne i białe, amen, ale do ciężkiej cholery, jest chyba pewna lekka różnica między powtarzaniem w kółko, że "wszystko przez lewaków", a bezładnym strzelaniem do nich, do ich rodzin, również dzieci z broni maszynowej. Jak można w ogóle doszukiwać się jakichkolwiek plusów w takiej zbrodni???? Naprawdę, można być aż tak popieprzonym???

#breivik #neuropa #4konserwy #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jason_L_McCabe: tak, na pewno oburzonym chodzi o to, że w Norwegii (tak samo jak na całym zachodzie od USA po Polskę a także w wielu innych państwach) obowiązuje prawo, są granice i nie ma dowolności w wyrokach. A nie o to, że w Norwegii prawo jest do kitu i za zabicie kilkudziesięciu ludzi karą jest 21 lat w hotelu z konsolą do grania.
  • Odpowiedz
@stjimmy:

Zabójstw...

Sądzę wprost wprzeciwnie.

Zresztą chcesz mi powiedzieć, że jego manifest to wartościowe dzieło dla konserw?...

Chciał walczyć z islamizacją jego kraju. Co w ty zdrożnego? To że wybrał taki a nie inny sposób to już inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
@ziobro2: wiesz.... Trynkiewicz też miał motyw, podobnie jak Theodore Kaczynski i dowolnie inny "duży" zabójca. Każdy z nich miał motyw i dla każdego z nich ten motyw miał sens.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: Przecież Breivika już dawno powinni byli wsadzić na krzesło, ale nie. Lewacy przyznają mu jeszcze rację, że źle go traktują po wymordowaniu ponad 70 ludzi XD

Tak samo jak już za kilkanaście lat zalegalizują pedofilię. W końcu w Danii uchodźcy w azylu nadal żyją sobie razem i robią dzieci ze swoimi żonami w wieku ~14 lat (Metro Express mówi o co najmniej 27 nieletnich żonach z których 2 już
  • Odpowiedz
Wylano wiadro pomyj na Norwegię, co generalnie możemy sprowadzić do zarzutu "słabe państwo". I to pokazuje okrutną prawdę o wielu wykopkach, zwłaszcza tych, co deklarują swoją prawdziwą prawicowość, swój liberalizm, przywiązanie do wolności, wartości etc.


@Jason_L_McCabe:

Przejawem słabości jest dla nich to, że Norwegia przestrzega ustanowionych praw, że nawet morderca ma tam prawo do sądu, sprawiedliwego traktowania etc. Że są jakieś jasne granice, normy, które zobowiązują wszystkich. Dla nich -to co dla klasycznego miłującego wolność liberała powinno być przejawem czegoś dobrego - jest oznaką
  • Odpowiedz