Wpis z mikrobloga

w pracbazie wczoraj wprowadzono nam system sms przypominający pacjentom o wizytach lekarskich;
właśnie jakaś niewiasta przypuszcza zmasowany szturm na bota domagając się informacji "co to za przystojniak ją budzi z samego rana? :* :)" oraz "chyba jednak sie nie dowiem :(" "odpisz prosze :("
ten dzień będzie wesoły.

#heheszki #pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jokefake: :D :D :D. Mnie tylko ciekawi jak taka sucha wiadomość mogła w niej obudzić taki tok myślenia. Może jest pijana. Albo romansowała z kimś kto ma bardzo oficjalny styl pisania :D. "Pani Bożeno, przypominam o spotkaniu zapoznawczym".
  • Odpowiedz
@acidd: @kaszkai: mniejwięcej tak:
"Centrum Medyczne XXXX Przypominamy o wizycie u dr. XXX w Dniu XXX o godzinie XXX. W przypadku niemożności skorzystania ze świadczenia prosimy o kontakt z centrum umawiania wizyt pod numerem XXX w celu odwołania lub przełożenia wizyty. "

jest to oporowo nie seksualne i wogole mózg mi rapuje jak można na to odpisać xD to tak jakby ospisać pizzyhut jak im mija dzień i
  • Odpowiedz
@jokefake: Może kobieta myśli, że ktoś ręcznie wysyła te wiadomości, wykombinowała sobie, że jak centrum medyczne to pewnie jakiś przystojny lekarz do niej pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórzy ludzie mają tłuczone szkło w głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marbarella: kiedyś, kiedy faktycznie były wpisywane ręcznie- zdarzało sie że ktoś odpisał np. 'dziekuje'
ale też zdarzały sie 'odwołuje.' i #!$%@? xD nie ma więcej żadnych danych

@BNoculak: mój różowy nie byłby zachwycony, ale koordynatorzy bota są widocznie poruszeni xD
  • Odpowiedz
@jokefake: jest sprytniejsza niż myślisz:) Pewnie zakłada opcję, że nawet za najbardziej skomplikowanym systemem stoi jednak jakiś człowiek - tutaj ma win-win - jeśli ręczenie to jakiś dziany kolo z branży medycznej, jeśli automat - to jakiś dziany kolo z IT , którego też pewnie będzie kusiło żeby odpisać jak już się na portalach pośmieje z jej głupoty :D
  • Odpowiedz
@jokefake: Ja kiedyś tak w Lux Medzie odpisałem że odwołuje i dostałem potem smsa że odwołane więc a - ja jestem tym śmiesznym gościem co czasem odpisuje, b - ktos to serio czyta c- jednak potrafili sobie poradzić mając tylko mój numer telefonu :P
  • Odpowiedz
@SC10n: chyba że piszesz ręcznie taśmowo do 300 pacjentów, od różnych specjalistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtedy zależy od wysyłającego- albo am tbw albo nie, bo przekopanie bazy w ułomnym programie by znaleźć jeden numer to katorga, dlatego warto napisać swoje imie nazwisko i jaki specjalista.
ale tak, zapewniam, że te smsy są czytane xD


@Grzesiek_astronaut: hah, zaufaj mi, że te dopiski są
  • Odpowiedz
@SC10n: Cooo? Przecież to automat odczytuje treść smsa zwrotnego z odwołaniem wizyty. Chyba nie sądzisz, że dla programu problemem będzie interpretacja smsa o treści "NIE" (bo tak się odwołuje wizyty w Lux Medzie)?

@jokefake: Powiedz, że zmyślasz, albo że ona sobie robiła żarty. Nie ma tak naiwnych i nieogarniętych ludzi.
  • Odpowiedz