Wpis z mikrobloga

Mirki, co sądzicie o takiej sytuacji? Umówiłem się z gościem na oględziny auta którego zakupem jestem zainteresowany. Wszystko spoko tylko że usłyszałem od sprzedającego że jazda próbna tylko po podpisaniu umowy. Tłumaczy to tym że w razie wypadku nie ma zamiaru ponosić konsekwencji. Po zakończeniu jazdy, jeśli się nie zdecyduję umowa do kosza. Zgadzać się? Węszyć podstęp? Czy to powszechna praktyka, tylko ja się z nią wcześniej nie spotkałem?
#motoryzacja #kupujzwykopem #autolb Trochę #prawo
  • 30
@bigger: Wynalazki mają jedną wadę zazwyczaj ciężko dostępne części. Miałem przez dwa lata Jeepa Cherokee KJ z silnikiem 2.4 benzynowym ogólnie rzadka wersja. Jak padła mi w nim pompa wspomagania wszystkie sklepy chciały sprowadzić mi tę samą część znajdującą się w centralnym magazynie fiata koło Turynu. Ostatecznie sam ją sobie ściągnąłem. Od tego czasu szukam raczej samochodów prostych w budowie i tanich w naprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@L_u_k_as: Taki problem byl z pompa w szerokim? Mialem kilka pipow i nie bylo z czesciami problemu. Tak naprawde to nigdy z zadnymi czesciami nie mialem problemow.

Jedyne co mnie bardziej ostatnio cwiczylo to Jaguar X350. Ale przy odrobinie samozaparcia dalo sie ogarnac.