Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znowu ktoś narobił mi nadzieji a on po prostu chciał pogadać z jakąkolwiek dziewczyną żeby przekonać się czy jest dla kogoś atrakcyjny. Żyć się odechciewa gdy całe życie ludzie traktują cie w taki sposób. Gadają z tobą bo coś chcą od Ciebie albo jesteś tylko po to by dac im agencje/podbić ego.
Byłam sama, jestem sama i będę sama aż któregoś dnia samą nie skończę że sobą.
stuleje z friendzone chyba to rozumieją. Szkoda że ludzie traktują nas w taki okrutny sposób? #friendzone #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 42
  • Odpowiedz
OP: @EloBaza ja trafiam tylko na dupków.

@TymRazemNieBedeBordo czasami ciężko się zorientować z kim ma się do czynienia. Wydawało mi się, że rzeczywiście jest mną zainteresowany. To jak u stulejek i ich "przyjaciółek". Oni czekają z nadzieją zamiast od razu dostać kosza. Nikt nie zasługuje na bycie oszukiwanym.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
  • Odpowiedz
OP: @Djkudlaty mmyśmy przyjaciółmi nie zostali. Zwyczajnie przestał się odzywać. Byłam na chwilę, żeby pocieszyć, dać atencje, udowodnić że ma "branie" i dziewczyn.

@DizzyEgg tak

@Pitrewk gorzej by było jakby dziewczyna udawała zainteresowaną tylko po to żeby poczuć trochę agencji, żeby poprawić sobie samoocenę.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
  • Odpowiedz
OP: @agaja poznaliśmy się w sylwestra. Dopiero pod koniec stycznia znajomość ewoluowała(wcześniej pisaliśmy raz na tydzień chyba). Nie odzywa się od półtorej tygodnia.

@TymRazemNieBedeBordo to ja zabiegałam o niego. Żeby powiedział, że nie chce się spotykać. Tchórz, nie miał odwagi powiedzieć cokolwiek, że nie jestem w jego typie czy coś albo tak jak przypuszczam robił to celowo. Rozstał się z dziewczyną(rzekomo flirtowala z kumplem) i udawał biednego.

To jest anonimowy
  • Odpowiedz