Wpis z mikrobloga

Fragment od początku do 00:45 jest bardziej polski niż wąsy leszke przypięte na zdjęciu JPII. Na zapleczu lombardu. Polane mizerią. Przez sebę "zatrudnionego" na śmieciówce. Który odkłada na 16-letniego golfa. W gazie.

Jak można tyle mieć?
A skąd to, a jak to?
Przecież to NIEMOŻLIWE, żeby tyle pininendzy zarobić.
JA TAKICH NA OCZY NIE WIDZIAŁEM!
Hurr wszyscy moi znajomi zarabiajo minimalną durr.
Dorobił się, j----y. ZŁODZIEJ.

Coś wspaniałego. Żyjemy w pięknym kraju.
#neuropa #oikofobiaboners #4dacze #polityka
Dutch - Fragment od początku do 00:45 jest bardziej polski niż wąsy leszke przypięte ...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kelemele: W samym odkładaniu? Nic.
Tylko w normalnym państwie, nie antyludzkim, średnia wieku aut na drogach to poniżej 10 lat. Szok, nie? :)
  • Odpowiedz
@Dutch: no tak, ale z jednej strony mu zarzucasz że szpera u ludzi w kieszeniach a z drugiej że żyjemy w nienormalny państwie. Przecież on to mówi że jest nienormalne bo sobie nakradła góra, a my zbieramy na te golfy.
  • Odpowiedz
@Kelemele:

bo sobie nakradła góra

Znaczy masz uzasadnione podejrzenie, poparte poszlakami/dowodami, że Swetru dorobił się nieuczciwie?

Zapraszam zatem do najbliższej prokuratury :)
  • Odpowiedz
@Kelemele:
A, i w kwestii formalnej: nigdzie nie napisałem, że w używanym golfie jest "coś złego". W wąsach leszke albo instalacji gazowej też nie ma nic złego :) Podałem je jako swego rodzaju wyznaczniki polskości. To Ty im dopisałeś pejoratywne zabarwienie. Więc hmm, może faktycznie jest coś na rzeczy ;)
  • Odpowiedz
Tylko w normalnym państwie, nie antyludzkim, średnia wieku aut na drogach to poniżej 10 lat.


@Dutch: hurr nie każdy jest adwokatem wyzyskującym prawdziwych polskich polaków, żywiącym się sushi i macą z krwi dzieci durr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz