Wpis z mikrobloga

Jest łapa ratownika do uratowania!

Wiem, że jest tu dużo osób, które chcą i lubią pomagać, więc postanowiłam, że i tu opublikuję, a może choć ze dwie osoby się skuszą :P Pies nie mój, ale warto mu pomóc.

Bambi - #psirozowypasek z mnóstwem pasji, miała wypadek paskudny w skutkach :(

2,5 letnia suczka rasy Landseer - zawsze uśmiechnięta, wiecznie kombinująca, kochająca wszystkich i wszystko wokół. Czynnie pracuje w dogoterapii, ostatnio świetnie odnajduję się w mantrailingu (wykorzystanie naturalnych zdolności psa i polega na podążaniu za zapachem danej osoby i zidentyfikowaniem jej na końcu śladu. Mantrailing jest zwykle używany do znalezienia zaginionej osoby w trakcie akcji ratunkowych lub akcji policyjnych), ale największą jej pasją jest praca w wodzie.

By Bam mogła wrócić do swoich pasji po urazie (więcej szczegółów w linku poniżej), do pełnej sprawności i do treningów – czeka ją długie i skomplikowane leczenie, operacja oraz intensywna rehabilitacja. A to niestety wiąże się z kosztami oraz wyjazdami do specjalistów.

Link ze szczegółami i zbiórką: https://pomagam.pl/bambi

#maryjeszczezyje #psy #pomoc #zwierzeta #liczenawsparciemirkowimirkown #niewiemjeszczejakotagowac