Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Mamy dla Was szybki i łatwy #konkurs. Do zgarnięcia łącznie 39 kodów rabatowych o wartości 10, 20 i 30 zł na zakupy w #xkom.

Zasady są proste - podzielcie się swoimi pomysłami dotyczącymi naszej działalności. Co możemy zmienić jako firma, by działać lepiej i efektywniej? #technologia
Wpisujcie propozycje, które będą pomocne w ulepszeniu naszej obsługi, oferty i funkcjonalności strony. Każda #waszasugestia jest dla nas bardzo ważna.

To Wy wybieracie zwycięzców plusując wpisy. Autorzy, którzy otrzymają ich najwięcej zgarną kody na zakupy.

Konkurs startuje teraz i potrwa 24h.

Przed startem nie zapomnijcie sprawdzić regulaminu, gdzie znajdziecie zasady -> http://bit.ly/1VwsAHt
Swój wpis zacznijcie od #waszasugestia. Pod uwagę bierzemy tylko komentarze najwyższego poziomu dodane jako pierwsze :)

Powodzenia :)
x-kom - Cześć Mirki i Mirabelki,

Mamy dla Was szybki i łatwy #konkurs. Do zgarnięc...

źródło: comment_ddADsC6avocdTmcot2JPKas9ywPWu2sB.jpg

Pobierz
  • 136
Co możemy zmienić jako firma, by działać lepiej i efektywniej?


@x-kom: zająć się obsługą posprzedażową, wbrew pozorom klient który coś kupi kiedyś może zechcieć wrócić, a jak się sparzy na realizacji gwarancji czy w ogóle rozwiązywaniu problemów (bez biegnięcia na wykop) to potem już nie wróci a nawet namówi parę osób żeby zrobiły zakupy gdzie indziej.
@x-kom: Czasami wchodzę na witrynę Państwa sklepu i najbardziej boli mnie wyszukiwanie konkretnych kategorii.
Ogólnie jak już się ją znajdzie to jest naprawdę zajebista wyszukiwarka i filtry(naprawdę wielka pochwała za np. filtrowanie laptopów po procesorach i innych dokładnie ustalonych komponentach).
Niestety zanim znalazłam kategorię pendrive'wy to się zabiłam 3 razy. Przemyślałabym na Państwa miejscu jak by tu ustalić ten górny panel lepiej, żeby dostać się do wybranej kategorii jednym kliknięciem.
@x-kom wprowadźcie płatności BLIKiem, wiecej produktow dostepnych w salonie a nie na zamowienie (ostatnio chcialem kupic pendrive i chyba tylko dwa modele były dostępne a najwieksza galeria w Rzeszowie).