Wpis z mikrobloga

@4554: @rtone: @TypowyNerd: bez przesady. Duzo bardziej sie licza umiejetnosci i przyzwyczajenia niz to kto czym gra. Przez jakis czas po przejsciu z konsoli na pc gralem na black ops 3 padem przeciwko graczom z klawiaturami i myszkami (bo nie bylem jeszcze przyzwyczajony do grania mysza i klaw) i co? Nadal w najgorszym meczu konczylem na trzecim miejscu.

@dob3k: Stary ja nie twierdze, ze sie nie da :) bo mam kumpla co w Killzone 2 trzepal banie jak ta lala... pozniej gral w Halo i to samo a wczesniej w Quake na DC i tez wymiatal!

Owszem da sie i pad wcale nie jest gorszy od myszki jak sie go dobrze opanuje ale ja po prostu nie potrafie mimo iz na konsolach gram od dziecka i w wielu przypadkach
@dob3k: Wlasnie patrze w sieci na filmiki i na GTX 770 w wysokich na fullhd ludzie maja stale 60FPS gdzie moj GTX 680 DirectCU II OC to wydajnosc 770 wiec jest iskierka nadzieji :)

PS. Nie sadze by optymalizacja byla do dupy skoro PS4 trzyma 60FPS przy FullHD z potrojnym buforowaniem a ludzie zawsze sapia bo chca grac na komputerach biurowych do ktorych dolozyli nowa grafike... a pozniej placz.
@TypowyNerd: z tego co pamietam to ludzie z 980ti sapali. Moze cos ze sterownikami bylo.
A j nerdy odblokowali advanced menu i tam mozna zdjac ograniczenie do 60fps i duzo innych ustawien. Niestety nigdzie nie znalazlem jak tego dokonac. 60fps to troche malo. Fajnie bylo by sciagnac ten kaganiec
@dob3k: Sprawa nie jest taka prosta. Moze sie okazac, ze zalozony jest limit bo silnik zachowuje sie anormalnie przy wiekszej ilosci klatek.

Musisz brac pod uwage fakt, ze sam rendering grafiki to nie caly silnik.