Wpis z mikrobloga

Mirki jakiego laptopa szukać do 2000 cebulionów polskich. Chodzi mi o jak największą jakość wykonania. Na nim będę miał #linux więc bez systemu by było najlepiej. Niestety Sony już nie robi laptopów i nie wiem jakie teraz są dobrej jakości. Wydajność w grach mało ważna. Byleby #csgo klatki trzymał. Od 14 cali bym mógł zaakceptować.

  • 21
Właśnie pytam się was bo chodzi o jakość i firmę bo tak to wypadają jakieś toshiby które nie opierają się probie czasu z moich obserwacji.
Ps Widzę u mirków najpewniej z cebuladeals duży ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie do marek lenovo, toshiba nie jestem przekonany bo widziałem parę NOWYCH i jakość wykonania aż biła po oczach. Luźne zawiasy, skrzypienie w paru miejscach a do tego chodzące na full obrotów wiatraki po ok 1 roku użytkowania. Co do ASUSA nie jestem pewien bo niby kiedyś jakość była ok ale dawno z żadnym nie miałem styczności. Ten od @Chicane wygląda dosyć plastikowo. I masa darmowych dodatków wygląda mi na podbijanie ceny.
Dobra zamówiłem HP Probook 6540b pewnie nikogo to nie obchodzi. Jest po leasingowy. Bez większych śladów używania za 800zł zobaczymy jak będzie się spisywał. W Środku i5 - 2.27 Ghz, 4gb Ramu i intelowska grafika 250GB dysk.