Wpis z mikrobloga

@capsaicin: pis działa niezgrabnie, trochę jak słoń w składzie porcelany nie to co po, po cichu i konsekwentnie niszcząc narodową tożsamość
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: nie mam takiej czupryny, łysy naziol jestem, sam byłem i jestem przeciw polityce pisu ale będąc zmuszony do wybrania gangreny kontra raka kości z przerzutami wybieram gangrene
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: ehh to w sumie cała działalność po to niszczenie narodowości i uniżanie się na kolanach przed komisja europejską, trudno tu cokolwiek wybierać jeśli wyboru nie ma
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: ale że mam wymieniać kolejne kompromitacje na szczeblu kodeksu karnego oraz moralnego i ty będziesz odhaczać w swoim notesie te najbardziej rzucające się w oczy opinii publicznej oraz dziennikarskiej aby na przyszłość zapobiec wypływaniu na zewnątrz takich wiadomości? cała akcja po jest przeciw narodowym wartościom i każde jej decyzje wspierały niemcy a polskością gardziły.
  • Odpowiedz
@B_P_R_D: tak, teraz będziemy się obrzucać inwektywami zamiast skupić sie na problemach i ich rozwiązywaniu, co do po to była (na szczęście była) partia, która w wyjątkowy i chytry sposób drenowała polskość, nie tylko morale ale i portfele, co do pisu to jestem przeciw wobec ich socjalistycznemu modelowi gospodarczemu ale przynajmniej dbają o narodowe symbole i umacniają tożsamość patriotyczną.
  • Odpowiedz
@cruc: Chłopie, podaj konkretne przykłady, a nie stosujesz jakieś puste frazesy. W jaki konkretny "chytry sposób drenowała polskość"?
  • Odpowiedz