Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na mirko od jakiegoś czasu, ale o losie, to co się tu dzieje to istne apogeum #!$%@?. Oprócz garstki "normalnych" osób reszta to ... Bordowi desperaci którzy wrzucają dziennie milion ciekawostek by wyżebrać kilka plusów i utrzymać bordo. Jedynie gość od quoki jest spoko. Na słowo "depresja" większości leje się piana z ust i rozpoczyna się niezła gównoburza w komentarzach.Zarobki? Ohoho. Tyle to raczej w snach. Pochwalić się sukcesem na wykopie? O nie #!$%@?. Musimy sprowadzić Cię do swojego poziomu bo nam bolą dupska, że Ty coś robisz a my tyramy za średnią krajową albo siedzimy w swojej norze. Dlaczego musimy tak cierpieć, skoro gość który napisał maturę na 12% to osoba upośledzona a my jesteśmy geniuszami w każdej dziedzinie. "Haha więcej by nastrzelał" "90% to ja bym zdobył grając w cs'a i jedząc czereśnie" "Kiedyś to dopiero była matura, teraz to so testy na inteligencyje" Nic. Społeczność przesączona jadem i cebulą. Wykopgonewild? Musi być szmatą, tak, to szmata. Opis kobiety według wypoków? - I tak Cie zdradzi, jest z Tobą dla kasy, ma bolca na boku, zostań stuleją. Podniecają się jak co jakiś czas gość wstawi zdjęcia cycków różowych. Też mogliby je wstawiać ale nie wstawiają bo [tu wstaw dowolny tekst]
Chcesz merytorycznej dyskusji? W życiu. Dam Ci minusa i #!$%@? ewentualnie dorzucę "jesteś #!$%@??". Moja racja jest najmojsza. Uchodźcy? Tak, jedno rozwiązanie. Mur na 100m wysokości wzdłuż granicy i strzelać działem przeciwlotniczym w ludzi bez rozkazu. A co.

Wylałem swój jad. Elo.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego tak gardzę 90% ludzi na tym portalu. banda pseudointeligentów, którzy uważają się za lepszych od innych, którzy siedząc w piwnicy potrafią zdyskredytować każdego, kto osiągnął sukces. Zero pokory. Zero ukojenia się. Mają głowę głeboko we własnej dupie, typowe #!$%@?, które muszą się uważać za lepszych od innych, by odejść od rzeczywistości jak bardzo #!$%@? jest ich własne życie.
@AnonimoweMirkoWyznania @kiwi_kiwi_kiwi: Jakby był taki wypok tylko bez #!$%@?. ;<
Głównie siedzę na subach, które mnie interesują na Reddicie i czasem przeglądam tweety osób, które robią coś co mnie interesuje, na Wypok tylko wchodzę, żeby nie było tak, że nie wiem zupełnie co się w Polsce dzieje, bo żadnych TVNów nie oglądam regularnie (czasem wejdę na tvn24.pl, żeby skontrastować sobie to co na Wypoku zobaczę z tym co myśli większość Polaków(albo
Zarobki? Ohoho. Tyle to raczej w snach. Pochwalić się sukcesem na wykopie? O nie #!$%@?. Musimy sprowadzić Cię do swojego poziomu bo nam bolą dupska, że Ty coś robisz a my tyramy za średnią krajową albo siedzimy w swojej norze.


@AnonimoweMirkoWyznania: zaraz, to ktoś na wykopie robi za średnią? Przecież tutaj sami milionerzy minimum 20k/miesiąc, przynajmniej to wynika z większości wpisów.
@troodon : Jak dla mnie problemem jest to, że większość użytkowników traktuje Wykop jak 4Chana, ma podobną mentalność do tamtych ludzi, zachowuje się w podobny sposób i to, że nie ma sensownego podziału na tematy, o których można gadać (jak suby na Reddicie), tylko jakieś gównotagi, które robią głównie burdel.
W sumie to gdyby były suby, to ten pierwszy problem by zniknął, bo 4chanowi ludzie byli by na 4chanowych submirkach (czy czymś
@troodon: nie #!$%@?, gardzę tymi którzy uważają się za lepszych od innych, sami będąc gorsi, tych, którzy chcą #!$%@?ć komuś i się dowartościować na czyjejś krzywdzę. Pogardę trzymasz sam w sobie, #!$%@? komuś publicznie. Serio nie widzisz różnicy? czarnolisto za sam fakt że #!$%@? ważniejsze od przemyślenia faktycznych słów.
@kiwi_kiwi_kiwi: No spoko, ale gdyby dało się to jakoś odsiać, ale nie da się przez ludzi, ktorzy robia rzeczy w stylu "program o wanie" spamując tagi. Mam nadzieje ze to nowe podejscie do tagow, ktore ma być wprowadzone jakoś pomoże w uredditowieniu Wykopu, żeby dało się wejść gdzieś, zobaczyć wpisy na interesujący temat bez gówno spamu memami (i oczywiscie memy mialyby swoje miejsce).