Wpis z mikrobloga

@thisisfckjoke: Kup sobie gs500 w dobrym stanie i zostanie Ci jeszcze na olej i napęd w razie co :P Na pierwsze moto w sam raz, nauczysz się jeździć (w zakrętach, bo na prostej każdy umie :P) i zmienisz po roku albo dwóch na coś mocniejszego jak opanujesz technikę jazdy.
  • Odpowiedz
@Dark_Poland: jeśli planujesz zrobić wykaz motocykli o pojemności 500 które łapią się pod A2 to trochę słabo. bo takich motocykli jest w sumie nie dużo i praktycznie @Sebeq92 można powiedzieć że wyczerpał temat :P ale gdybyś uwzględnił też jakieś mocniejsze maszyny powiedzmy do 100KM to już się robi ciekawiej. i tu fajne opcje podał @Stitch. do tego dołożył bym jeszcze kawasaki zr-7.

  • Odpowiedz
@Sebeq92: Te motocykle które wspomiałes jak najbardziej będą. Ale nie wszystkie. Są jeszcze inne.
@thisisfckjoke: Mam GS500, jak chcesz o cos zapytac to wal smialo.
@ImeNs: Im dam sobie większe pole manewru tym będzie więcej motocykli. Co wiąże się z tym, ze jakiś pominę to będzie ból dupki. Wole wyczerpać temat w mniejszym zakresie. Mam już nagraną pogadankę. Wychodzi jakieś 5 min + do tego montaż. Nie chce, żeby wyszło za długie.

@ktoosiu: Tak jest,
  • Odpowiedz
@Dark_Poland: Nawet bardzo, ostatnio kupiłem xj600n, ale w planach mam zrobic małą rotacje. Szczerze mowiac zrobiłbys rozeznanie rynku za mnie xD obecnie celuje w turystyczne bmw, lecz dalszych pomysłow brak
  • Odpowiedz
@Quila: Za 5k to ja Ci raczej nie pomogę. Nie wiele będziesz mial do wyboru. W pierwszym zestawieniu nie spodziewaj się nie wiadomo czego. To raczej będzie dla tych którzy nie wiedzą, że GS500 istnieje. Choć będą dwie niespodzianki :)
  • Odpowiedz