Wpis z mikrobloga

@exdami: zrozum ze to dla ciebie jest zloty srodek, a januszowi moze nawet nie zalezy az tak na zyciu i sobie jedzie na wakacje zeby szpanowac przed sasiadami. Z logicznego punktu widzenia cebula, ale byc moze dla niego to jest wlasnie zloty srodek na zycie i tyle. A no i xD
@konijn: el misterio de las holandesas
ogladalem duzo tego po hiszpansku i czytalem fora
pojawila sie teoria,ze one gdzies nocowaly pierwszej nocy w okolicach albo ,ze w pewnym momencie ktos im towarzyszyl.
dla mnie to byl wypadek ,ktoremu ulegla jedna z nich a potem poszlooo , trzeba sie u animal planet dowiedziec.Poza tym prawdopodobnie przeszly punkt "zawroc juz" i sie pogubily w terenie.Zrobilo sie ciemno a na drugi dzien kiedy tyle
@zarazwracam: @przemek6085: jakis koles ,ktory mial, ma dostep do materialow sprawy ale sam jest creepy..Jakies teorie spiskowe na temat bransloletek na rekach, mierzenie padania swiatla na czesci ciala czy cos takiego i nowa poszlaka - pulapka w krzakach + pixelowy gosciu w ciemnosciach, ktory jest byc moze gosciem z innego foto.To tyle na poczatek :P
Zafascynowała mnie ta historia. Dorzucę więc swoje trzy grosze. Gdybym była w ich sytuacji, jedną z komórek zostawiłabym włączoną (zakładając oczywiście, że w całą sprawę nie były wmieszane osoby trzecie) z napisanym do rodziny smsem o pomoc. Wówczas, przy znalezieniu sygnału, wysłałby się automatycznie. O ile dobrze zrozumiałam jedna z prób połączenia z nr alarmowym się powiodła, to i sms by się wysłał. Po drugie: czy nie wydaje się Wam, że na
agatoryks - Zafascynowała mnie ta historia. Dorzucę więc swoje trzy grosze. Gdybym by...

źródło: comment_Byb0llDXLxB812CRgvMXcJZgaOl1e2o9.jpg

Pobierz
@agatoryks: ogolnie wlasnie dziwne,ze one tak malo dzialaly z telefonem.W pewnym momencie przeciez byly w zasiegu ale dzwonily na europejski emergency zamiast panamski czy jakis tam.Ale polaczenie zostalo nawiazane.Mogly wyslac sms i np przy kolejnej probie wlaczenia telefonu moze by zostal wyslany bo w tej jungle gdzies tam mozna zlapac zasieg.,Wyglada na to ze albo do konca nie zdawaly sobie sprawy co sie dzieje albo bylo bardzo zle.Czytalem na panamskich czy
@agatoryks: a ze zapomnialem dodac - ta osoba trzecia by raczej skonfiskowala telefony i foto aparat gdyby byla osoba trzecia normalna w sensie jakims..No chyba ,ze to byla jakas chupacabra.
@Vinegret: Jeśli widać usta i nos, to usta nie są zsiniałe a granatowe. Mam za małą wiedzę medyczną, by spekulować o czym świadczy taki ich kolor. Warto też zaznaczyć, że na początku to zdjęcie śledczy przekazali tylko rodzinom, a znane szerszej opinii były zdjęcia: z tajemniczymi patyczkami i klifu. To może stanowić wskazówkę.
@Aiko18: A może osoba trzecia skonfiskowała telefony i aparat i robiła to wszystko, by zmylić policję. Część