Wpis z mikrobloga

Z dniem dzisiejszym postaram się, aby co dwa dni (może częściej, może później - dajmy na to, +/- 1 dzień) publikować tutaj najnowsze informacje z różnych postępów prac - przynajmniej z mojej perspektywy, czyli tego śmiesznego backendu. Kto chce, może sobie czarnolistować #mirkotsdev - prócz tego tagu taguję też #mirkots, więc możecie śledzić jeden a jednocześnie olać te śmieszne wiadomości ;)

Więc, z ostatnich newsów:

♳ - do oficjalnego repozytorium silnika na którym bazujemy wleciało kilka fajnych PR - czyli pull requestów. Jest to kod, który napisał "ktoś z zewnątrz", i który ten ktoś proponuje, aby dodać do głównego repozytorium - czyli po prostu projektu. M.in. rewardbagi z bossów: czyli boss, gdy zginie, to każdy kto miał jakiś wkład - dostanie jakąś część jakiegoś dobrego, lub gorszego lootu. @Tril walczy z zaimplementowaniem tego u nas, ale nasz silnik trochę już odbiegł kodem od bazy - w związku z tym nie jest to takie proste, ale robimy co możemy ;)
♴ - @igorf zgłosił błąd na anihilatorze, który - jak byłem pewny, został naprawiony - więc póki jest błąd, korzystajcie - annihilator jest łatwiejszy. Poprawiony zostanie w kolejnej aktualizacji.
♵ - taski i arena stoją w miejscu. Żaden z chłopaków nie ma (czasu|ochoty) tego napisać, ja w rozsypce bo hehe, egzaminy zaraz ;), więc jedyne zmiany na które mogę się pokusić to takie, gdzie jasno wiem jak coś napisać i nie boję się z przekombinowaniem czegoś. Ale spokojnie, niedługo wakacje (dość długie), więc będzie można się dalej bawić.
♶ - serwer testowy non-stop działa, możecie biegać i się bawić, a w razie potrzeby dodania poziomu / cokolwiek, pisać do mnie lub do @huffy na PW.
♷ - pojawiają się już głosy o tym, że serwer siądzie w maju. Nie, po prostu do połowy maja póki co mamy opłacony ten nad-serwer. Myślę, że do tego czasu dozbiera się na kolejny miesiąc, a nawet, jeśli nie - to zasugerowały się dwie osoby, że mogą go pomóc opłacić. A jak i z tego nic nie wyjdzie - fear not, mam alternatywne serwery, prywatne, ale pociągną.

No i to w sumie na tyle, na szybko, na dzisiaj. Dajcie znać, czy takie posty i zbitka mają sens, jeśli nie, to oleję - ale uznałem, że jak nie mam czasu poświęcić żeby w każdym temacie odpowiedzieć na forum, i w sumie generalnie przekaz jest ograniczony - będzie to całkiem spoko opcja, zawsze coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5