Aktywne Wpisy

WolnyBLN +94

zazdrosny +29
często też pytacie mnie w wiadomościach skąd się wzięła moja klaustrofobia to odpowiedź znajduje się w załączonym obrazku (tak mnie się wydaje), a tak mnie się wydaje ponieważ znam tę historię od rodziny. a było tak, że jak miałem wbity ten 3/4lvl to poszedłem z rodzeństwem do makdonalda i zacząłem zjeżdżać na tej kopiącej prądem zjeżdżalni i podobno skrzyżowałem nogi podczas jazdy i kolana mi utknęły w rurze, że się zaklinowałem. podobno
źródło: obraz_2026-05-28_195559164
Pobierz



źródło: comment_weoA8xceVdfYYQryvh77A7XEnMScGVUX.jpg
Pobierz"M" jest trzynastą literą w alfabecie ;ooo
źródło: comment_50mUHjBFUNn9HkKxY3aPERZTqHqnyeRo.jpg
Pobierz