Wpis z mikrobloga

Mireczki co myślicie o dzwonieniu przez firmy z ofertą do ludzi o 8 rano? Ja zostałam tak właśnie obudzona i się #!$%@?łam.
Jestem totalnie przestawiona i chodze spać o 3 w nocy więc o tej godzinie jeszcze sobie śpię (jestem studentką i jak już mam zajęcia to raczej po południu a jak rano to po prostu odsypiam w dzień).
Wczoraj też dzwonili o tej godzinie, a zajęcia mialam od 12 więc się nie wyspałam, bo też się #!$%@?łam i długo nie mogłam zasnąć (aktualnie numer poleciał już na czarną listę).
Poza tym jest mnóstwo osób, które mają czasami popołudniowe zmiany w pracy i o takiej godzinie sobie odsypiają.
Mogłabym niby wyciszać tel na noc, ale do mnie nikt nigdy nie dzwoni w takich godzinach, jak już jakieś firmy dzwonią, co baardzo rzadko się zdarza - to po południu. To była pierwsza taka sytuacja. Jak ktoś z rodziny czy znajomych zadzwoni rano to w ważnych sprawach więc się nie #!$%@?. Ale jak dla mnie to patologia żeby firma od samego rana napieprzała do ludzi i szukała klientów.
#gorzkiezale

Co myślicie o dzwonieniu przez firmy do ludzi prywatnych o 8 rano?

  • Patologia, powinni dzwonić w popołudniowych godzinach 73.9% (1252)
  • Spoko, każdy przecież powinien wstawać rano 14.6% (248)
  • Sprawdzam/inne (komentarz) 11.5% (195)

Oddanych głosów: 1695

  • 62
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Samo dzwonienie z ofertami jest obraźliwe bo oferenci oczekują że zdecydujesz się na produkt na podstawie minimalnej liczby informacji, wręcz na wiarę. A co ciekawe ten sam człowieczek z drugiej strony słuchawki z pewnością nie zgodziłby się na jakąś usługę otrzymując tyle informacji ile sam przed chwilą oferował potencjalnemu klientowi.

Dlatego oferty telefoniczne są dla mnie bezedurą i obrażaniem klientów. Zupełnie inaczej byłoby gdybym mógł oddzwonić w ciągu np.
  • Odpowiedz