Wpis z mikrobloga

Mireczki co myślicie o dzwonieniu przez firmy z ofertą do ludzi o 8 rano? Ja zostałam tak właśnie obudzona i się w-------m.
Jestem totalnie przestawiona i chodze spać o 3 w nocy więc o tej godzinie jeszcze sobie śpię (jestem studentką i jak już mam zajęcia to raczej po południu a jak rano to po prostu odsypiam w dzień).
Wczoraj też dzwonili o tej godzinie, a zajęcia mialam od 12 więc się nie wyspałam, bo też się w-------m i długo nie mogłam zasnąć (aktualnie numer poleciał już na czarną listę).
Poza tym jest mnóstwo osób, które mają czasami popołudniowe zmiany w pracy i o takiej godzinie sobie odsypiają.
Mogłabym niby wyciszać tel na noc, ale do mnie nikt nigdy nie dzwoni w takich godzinach, jak już jakieś firmy dzwonią, co baardzo rzadko się zdarza - to po południu. To była pierwsza taka sytuacja. Jak ktoś z rodziny czy znajomych zadzwoni rano to w ważnych sprawach więc się nie w------m. Ale jak dla mnie to patologia żeby firma od samego rana napieprzała do ludzi i szukała klientów.
#gorzkiezale

Co myślicie o dzwonieniu przez firmy do ludzi prywatnych o 8 rano?

  • Patologia, powinni dzwonić w popołudniowych godzinach 73.9% (1252)
  • Spoko, każdy przecież powinien wstawać rano 14.6% (248)
  • Sprawdzam/inne (komentarz) 11.5% (195)

Oddanych głosów: 1695

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lady_katarina: uuu, jak na razie to Ty tutaj musisz byc na godzinę i to po nocach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a masz jakieś osiągnięcia własne, czy jedyne co to twój partner, CEO fejsbuka czy inny tam niezastąpiony programista za 15k? I powiem Ci w sekrecie, ze nie znam drugiej tak bardzo przeceniajacej swoje znaczenie i wartość grupy ludzi jak programiści, wiem co mowię ( ͡º
  • Odpowiedz
@M4ks: Kompletnie nie rozumiem pierwszego zdania, które napisałeś i jak już wspomniałam studiuję teraz i piszę pracę mgr więc dlatego o 8 śpię. Mam pewne osiągnięcia już jako studentka tylko nie wiem po co poruszasz ten temat skoro nie o tym mowa. Mówię o moim niebieskim, bo jest w tej samej branży co Ty, ale nie jest tak uwięziony przez korpo. Ale spoko, wstawaj sobie codziennie o ~6 rano robociku
  • Odpowiedz
@lady_katarina: hurr durr, n--------e blok tekstu o nieswoich osiągnięciach, potem mam pretensje ze ktoś o tym pisze, po co, czemu, przecież to nieważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piszesz prace? O kurde, kończysz polskie studia? Unikalne osiągniecie... Prace piszesz, hoho. Powiedz tylko, ze nie z j. polskiego... Chociaż chyba bym sie nie zdziwił..
I tak jest, twój partner jest jednym wyzwolonym programistę na świecie, wszyscy liczą sie
  • Odpowiedz
@M4ks: Boże co Ty p--------z człowieku xDDDDD Nawet nie skomentuje, ale jeszcze chciałam dodać, że od samego początku nie wiem o co Ci chodzi z tym socjalizmem i aluzjami do niego, ale chyba czegoś na początku nie przeczytałeś ze zrozumieniem i tak śmiesznie ciągniesz ten wątek :D może przeczytaj sobie jeszcze raz moje wypowiedzi, tym razem sie skup, bo akurat moje poglądy są antysocjalistyczne i mocno wolnorynkowe
lady_katarina - @M4ks: Boże co Ty p--------z człowieku xDDDDD Nawet nie skomentuje, a...

źródło: comment_9r0wObuRxSpYzkhsqXxiSP1U4zAq1LJq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lady_katarina: o kurczę, wykazalas intelektualna dominacje, nawaliłeś więcej xD niż ja, wygrałas. Zapewne niebieski potwierdzi jak wstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Dzwonienie w południe też jest słabe, jeżeli jestem wtedy w pracy/na zajęciach, wieczorem człowiek chce odpoczać, a nie użerać się z telemarketerami, więc podejrzewam, że oni tego typu myslenie po prostu odrzucili i dzownią jak popadnie.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: jak mnie takie roszczeniowe laski w-------ą to ja nie. Czy ty k---a widzisz, że nikt nie plusuje tutaj twoich żalów? Twoje odpowiedzi do pozostałych użytkowników portalu są po prostu bardzo niedojrzałe, współczuję przyszłemu partnerowi, bądź partnerce.
  • Odpowiedz
w dobie smartfonów da się ustawić żeby wyciszenie nie obejmowało rodziny czy najbliższych znajomych. Wystarczy trochę się postarać.


@fjord:
To może działać pod warunkiem, że nie używa się telefonu do pracy.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Według mnie nie masz racji. Godzina 8 w dzień roboczy to nie jest środek nocy. Ty twierdzisz, że odsypiasz bo późno chodzisz spać. Inteligentny człowiek przewidziałby, że telefon może zadzwonić i ustawiłby tryb nie przeszkadzać z ewentualną białą listą numerów (rodzina/najbliżsi znajomi), które mogą się dodzwonić, ale wiadomo #logikarozowychpaskow podpowiada żeby lepiej mieć za złe firmie, która nie domyśliła się, że ktoś może pracować na nockach. W innym przypadku byłoby tak:

hurr durr firmy dzwonio o 18, a to przecież po godzinach pracy. Czas dla rodziny, czas na relaks, a nie telefony z ofertą.

albo

hurr durr firmy dzwonio o 18, a przecież ja wtedy pracuję na drugiej zmianie. Jest pełno ludzi, którzy pracują na drugiej zmianie - nie mogą się te firmy domyśleć
  • Odpowiedz
@lady_katarina: rok 2016, era smartfonow i tysięcy aplikacji i nadal ktoś ma problem z niechcianymi numerami. blokujesz wszystkie połączenia od numerów, których nie masz w kontaktach, więc w takiej sytuacji obudzić cie może wyłącznie znajomy, skoro tego chcesz. niektórzy całkiem wyciszaja, jak nie chcą być obudzeni (bardziej sensowne)
  • Odpowiedz