Wpis z mikrobloga

No i już sobie pojechalem wyscig w czwartek, przez gowniane #morele kierownice bede miał prawdopodobnie dopiero w poniedzialek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mialem odebrać dzisiaj a tam na miejscu czekal na mnie egzemplarz wizualnie powystawowy, pudelko bez plomb jakies pogniecione widac, ze wiele razy otwierane. Kiera nosila ślady użytkowania. Sprzęt za prawie 2k a oni tak w kule chcieli polecieć.
No i pozostała mi gra na padzie #pdk bo G27 już się kręci u @skethoo

#assettocorsa #acleague #simracing #przegryw
Pobierz
źródło: comment_MTExZfVz6T3uXdhp0vq9lURnFlQFeQ4e.jpg
  • 14
@iso9001: Gosc w mpunkcie sam byl zwolennikiem takiej opcji, mowil, że takie do nich dotarlo z centrali i sam widzi, ze nie jest ok. Na miejscu zamowilem ponownie, wyszlo 80zl taniej niz pierwotnie.
@TheSznikers: Zależy od sprzętu. Nieraz spotkałem się z przypadkami 'wypożyczania' sprzętu na noc przez pracowników, w tym wiele takowych historii znam z pierwszej ręki. Oczywiście procesor czy RAM czy HDD na noc wypożyczać bez sensu, o tyle kierownica to już łakomy kąsek, zwłaszcza taka z górnej półki. Następnego dnia nic nie stoi na przeszkodzie żeby towar znowu wypożyczyć a za dnia na stanie w razie czego jest (zgodnie z inwentarzem).

Podobne
@TheSznikers: Można było spróbować narobić rabanu i powiedzieć, że w takim razie rezygnujesz z zakupu- w końcu to nie myszka za 30pln i myślę, że kierownica znalazłaby się szybciej, niż w tydzień...
Ale słaba akcja, łączę się w "bulu" :)
@chuckd: Spokojnie mogłem zrezygnować ale zbytnio nie miałem wyboru, ta kierownica "dostępna' jest tylko w morele albo na pojedynczej aukcji jakiegoś sklepu na allegro. także albo poczekam tu albo ryzykuje z allegro.
@TheSznikers: Lepiej kupić na allegro od niewielkiego sprzedawcy z samymi pozytywami. Tacy dbają o swoją reputację. Wiedzą, że wałki im się nie kalkulują. A w takich molochach jak morele każdy ma #!$%@?, przecież to nie jego.