Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski I troche #podrywajzwykopem

Mirasy dajcie jakieś dobre rady bo troche jestem zaskoczony i przytłoczony rezultatem moich starań o względy pewnego różowego: Po obiektywnie dobrych ostatnich 3 tygodniach (wliczajac w to wyjscie na obiad i do jej miedzkania) Zaprosilem ją do kina, przyjela zaproszenie ale powiedziała ze chciałaby żeby to byłoprzyjacielskie wyjście. Powiedzcie mirki, da się to wyklepać? ,

bo w zasadzie do tej pory bylem wybitnie ostrożny żeby nie dać się zfriendzonować; wszystko dla niej robione bylo przy okazji a ja w obrębie bycia po prostu realnym zawsze zwracalem uwagę na to żeby nie przesadzić w żadną stronę. W przeszlosci juz kilka razy przez to straciłem fajne laski.
  • 53
@Oude_Geuze: nie wiem czy ogarnąłeś, ale oni nie są jeszcze w związku. Oni się po prostu poznali, dziewczyna się podoba autorowi, i czy serio dziwi Cię to, że ona nie chce od razu pakować się w związek? xDDDD
serio myślisz, że kobieta nie znając dobrze faceta zdecyduje że chce z nim być? xD
Wcale się nie dziwię, że na wykopie tyle stulejarzy skoro Wy macie takie myślenie.
#logikaniebieskichpaskow
Nawet jeśli po
1. Odwołaj kino, tylko nie w ostatniej chwili

2. Powiedz ze bliska znajoma poprosiła o przysługę i nie możesz odmówić

3. Czekaj na reakcje( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sawcioo: bardzo, BARDZO dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli dziewczyna coś do niego ma, to na pewno złapie się na tą "przynętę", niczym rybka. Jeśli nie, to będzie mógł spokojnie odejść w kierunku zachodzącego słońca.
@dd-wrt: poczytałem i sam rad nie będę dawał poza jedną-nie słuchaj koleżanek które się tutaj wypowiedziały. Niestety ale kobiety zawsze mówią/piszą bzdury które chciałyby by działały. Napiszą o romantyczności, odpowiedzialności, powolnym zdobywaniu kobiety etc. Masa pustych frazesów zaczerpniętych z filmów i powieści romantycznych. Ich wyobrażenie na temat tego jak związek powinen się zaczynać które nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Bo w realnym świecie chodzi o emocje. Napięcie musi być od
Wy chyba nigdy nie zrozumiecie, że kobiety nie są mężczyznami. Wy macie tendencję do osaczania, zakochiwania się w wyglądzie i już wszystko pozamiatane, "bądź moja Bożeno"! A kobieta decyduje czy różne aspekty tego człowieka jej odpowiadają. Co z tego, że przystojny jeśli np, obraża swoją matkę. co z tego, że przystojny, kasiasty jak ma osobowość typowego cynika (brr). Nawet były takie badania, które potwierdziły, że faceci potrzebują bardzo mało czasu by się
@FirstWorldProblems: @marcooo80: @thewickerman88: Boże jak kisnę z takich alfa-specjalistów teoretyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? się w laskach które "szukają emocji", uważacie, że przyjaźń z kobietą urwie mam jaja. A potem płacz i zgrzytanie zębów na mirko, bo nie rozumiecie się ze swoimi partnerkami, nie jesteście dla siebie przyjaciółmi, albo zostajecie zdradzeni.
Dla mnie przepis na udany związek to: znajomość -> przyjaźń -> związek. Jest
@kaszkai: Otóż to. Jak kobieta już na samym początku znajomości wie, że chce być w związku to są trzy możliwości:
1. Naprawdę zaszła jakaś niesamowita chemia, spotkały się bratnie dusze - zgadnijcie, jak bardzo to jest prawdopodobne.
2. Laska jest lekkoduchem, jest nieodpowiedzialna, nie rozważa co i jak będzie w przyszłości tylko kieruje się chwilowymi emocjami - super materiał na dziewczynę, nie ma co koledzy ( ͡° ͜ʖ ͡
@Pavuloon: nie trafiłeś ;)znasz taki dowcip
"kto to jest przyjaciółka?
-przyjaciółka to dziewczyna która ma w sobie to coś... to coś co sprawia że nie chcesz jej zabrać do łóżka".
Zgodzę się że związek to też przyjaźń. Ale także emocje i seks. Bez tego właśnie nic nie będzie bo czy kobieta czy mężczyzna bez emocji poszuka ich sobie gdzieś indziej. To że ktoś komuś już na początku przykleja łatkę przyjaciela, daje
@thewickerman88: Jeden związek, 5-letni. Emocji i namiętności nie braknie, o to się nie bój.
A co to jest ta "łatka przyjaciela"? Bo czytając ten wpis nie widziałem tego stereotypowego friendzonu. Jak dla mnie, laska dała tylko do zrozumienia, że jeszcze nie jest gotowa, żeby przeskoczyć do innej relacji - i nic w tym dziwnego, też to kiedyś usłyszałem.
Panuje jakaś paranoja z tym "friendzonem" i "dostawaniem łatki przyjaciela".
@dd-wrt: I nie zrozumcie mnie tak, że popieram jakieś długoletnie friendzony, bo dziewczyna z czystej próżności chce mieć "sługę". Nie. Wykorzystywanie faceta i "pozwalanie mu" na pozycję podnóżka jest jak dla mnie moralnie obrzydliwe. Jednak są ludzie, którzy po prostu zanim wejdą w związek muszą się dobrze poznać, zaufać. Sam fakt stwierdzenia "o ładny pan" nie stwarza jak dla mnie żadnego fundamentu. Ogólnie mówiąc parę rzeczy musi się zbiec co nie