Wpis z mikrobloga

Mirki! Jak pewnie część z was już zauważyła uruchomiliśmy wspólnymi siłami stronę, o łatwej do zapamiętania nazwie www.cebula.online. Zamieszczamy na niej: aktualne promocje ze sklepów #gearbest #banggood oraz recenzje produktów zamawianych z Chin.

Aktualnie czekamy na zamówione, przeznaczone na #rozdajo rzeczy, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić małą rozgrzewkę!

Zasady są bardzo proste:
Plusujecie wpis
Dodajecie profil @cebula_online do obserwowanych


Plusujecie do piątku 23:59, w sobotę około 14 ogłosimy wyniki.

Do wygrania:

Reapeter Xiaomi,
Latarka blitzwolf,
Ładowarka samochodowa i uchwyt

#cebulaonline
cebulaonline - Mirki! Jak pewnie część z was już zauważyła uruchomiliśmy wspólnymi si...

źródło: comment_bt2qucXQeITEwHUze3JMfSLAJrn4dkyP.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slodkijezu: @Sleqqus: Lista Mirka obecnie jest w przebudowie. Tak jak pisał @matiwoj11 ona powstaje na podstawie zakupów z moich linków, (mam jakieś zamówienia do Rosji, UK, Niemiec i innych krajów gdzie faktycznie skarpetki są). W planach jest porządna tabela z ceną aktualną i info czy jest czy nie ma promo taga (specjalnie pod punkty i kupony). Tutaj proszę was o chwilę jeszcze cierpliwości.
  • Odpowiedz
@MentorPL: Dwie takie dostałem, jedna idzie dla was. Święci bardzo fajnie i wydaje się dość praktyczna. Myślałem na początku, że mały rozmiar będzie wadą ale im częściej z niej korzystam tym bardziej uświadamiam sobie, że się myliłem. :-)
  • Odpowiedz
@kruprz: Od dawna przymierzam się do zakupu uniwersalnej, mocnej latarki. #rozowypasek twierdzi, że jakiś f----z latarek mam jak widziała w przeglądarce podpowiedzi i reklamy na każdej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za Twoją opinię! :)
  • Odpowiedz