Wpis z mikrobloga

Jak są tu jakieś mirki co mają problem z nadmiernym poceniem pod pachami...
Odnalazłem rozwiązanie. A problem miałem nie lada, bo wystarczyła chwila moment, i już śmierdoli cała mokra pacha.
A smród to nie byle jaki, bo a`la koci mocz... I nie pomagały żadne sposoby, perspibloki, a antyperspiranty były tylko czadowym rozwiązaniem. Do maksymalnie czterech dni, bo potem jakby pacha się przyzwyczajała i dalej smierdziała. Musiałem kupować rexone zamiennie z niveo. Ale do sedna. Jakiś czas temu znalazłem rozwiązanie, ktore działa. Psikam se pachy antyperspirantem do stóp, DAX MEN, co go za osiem chyba złotych kupiłem. Taki w normalnym analogowym rozpylaczu, nie w szpraju jak normalnie. Nie wiem jak to się nazywa. Stosuje od dawna i serdecznie polecam, żadnego problemu z pachami.

#kosmetyki #niewiemjaktootagowac
  • 1
Kiedyś miałem duży problem. będąc zagranicą dostałem od kumpla, który miał kilka na zbyciu Speed Stick dla mężczyzn. używam już ponad trzy lata. nawet jak się poce to nie jest to uciążliwe. kosmetyki za 20 zł starcza spokojnie na pół roku. niestety w Polsce się nie kupi inaczej jak z allegro. Ale warto! więc polecam tym którzy mają problem z poceniem.