Wpis z mikrobloga

No cóż, do końca tego roku planuję przeczytać całą sagę Mroczna Wieża od Kinga i wszystkie pojedyncze książki ze świata Pierwszego Prawa od Abercrombiego. Mam nadziejże że znajdę jeszcze czas na chociaż jedną książkę Carlina, pewnie padnie na "Napalm i żelki". Jeżeli w międzyczasie pojawi się jakaś nowa książka Sandersona, Ryana czy Lawrenca to też się pewnie skuszę. Te książki to są pewniaki, do tego jeszcze dojdzie kilkanaście tytułów o których jeszcze nie wiem. Także najbliższe miesiące mam zaplanowane! Będzie git.

#ksiazkoweplany #ksiazki
  • 9
@koszmareq69: No wiem, planowanie przeczytania całej serii, jak się nie zna nawet pierwszej książki jest trochę na wyrost. Tak miałem z Wiedźminem. Hajp na cały świat a ja odpadłem po pierwszej książce, nudy straszne. Różnica jest taka że to była moja pierwsza styczność z Sapkowskim, a Kinga już znam, dlatego może odbiór będzie inny. Się zobaczy.
@blezio: Mrocznej Wieży moim zdaniem nie przeczytasz ciągiem, ani w ciągu roku. Ja z nią walczę 3-4 rok. Generalnie jest ok, ale dość łatwo się przesycić. Powiem Ci na pewno tak: nie zrażaj się pierwszą częścią bo jest niemiarodajna i po prostu słabsza i mniej ciekawa od kolejnych. Kolejne dwie są dużo, dużo lepsze. A potem...:/ Przebiłem się ostatnio przez VI - Pieśń Susannah i po prostu mi nie podeszła, a
@ryhu: No to będę ostrożny jeżeli chodzi o mroczną wieżę, zamówię tylko jeden tom i zobaczymy czy mi przypasuje. A trylogie Pierwsze Prawo oczywiście znam, chodzi mi o inne książki z tego samego uniwersum które są bardzo wysoko oceniane.

@Renton: Ej, a to serio są tylko przepisane monologi Carlina? Czy on te książki naprawdę sam pisał?