Wpis z mikrobloga

Pytanie do facetów w związkach.

Czy wasze #rozowepaski grają w gry komputerowe?

Zawsze chciałem, żeby moja dziewczyna ze mną pograła albo choć trochę się zainteresowała grami, ale jakoś jej tak nie po drodze :d.
Nie żebym był jakimś nałogowym graczem... Podejrzewam, że w całym roku może mi to zajmuje ze kilkadziesiąt godzin max, po prostu są takie gry jak np. portal, skyrim czy inne, których wspaniałością aż chciałoby się podzielić z drugą połówką :D

#pytanie #ankieta #zwiazki

Czy wasze kobiety grają w gry komputerowe?

  • Grają 14.9% (479)
  • Nie grają 21.7% (699)
  • Grają bardzo rzadko 15.7% (506)
  • Grają tylko w simsy 7.4% (238)
  • Jestem dziewczyną/nie mam kobiety/sprawdzam 40.4% (1303)

Oddanych głosów: 3225

  • 53
  • Odpowiedz
moja czasem lubi pograc, ale straaasznie sie wkreca. jak juz gra to wiele godzin i tydzień non stop a potem cisza. gramy w serie lego, raymana, czaimy sie na tego tomb ridera w izometrii. chcialbym z nia portal2 ale psioczy na klawe i mysz. moze na padzie.. hmhmhm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marekexp: Ja lubię grać i bym z moim grała Ale niebieski tego nie lubi. W fife woli grać z ludźmi z mirko albo bratem, w csa ze znajomym, grał ze mną chwilę w lego star wars ale szybko przestał.
  • Odpowiedz
@Marekexp: chcesz żeby twoja kobieta zainteresowała się grami i wymieniasz Skyrim? Serio? xD
To jak próbować zachęcić dziecko do nauki czegokolwiek i dać mu na pierwsze zadanie coś, czego nie będzie w stanie rozwiązać z braku wiedzy. Jest masa platformówek, wyścigów, gier logicznych, sportowych, po tańce na kinekcie i inne sporty kończąc...
  • Odpowiedz
@Marekexp: ja swoją obecną żonę poznałem w cs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś grała w to nałogowo, ale odkąd miała przerwę to boi się zaczynać, żeby znowu ją nie wciągnęło. Czasem jak ja gram i na chwilę wyjdę to dorwie się na moment do kompa i strzela :)
  • Odpowiedz
@Marekexp: Wszystko zależy od różowego, ja też myślałem że to będzie fajne więc poszperałem i pościągałem pare nietrudnych gierek. I problem jest taki, że albo ja się nudze, albo ona się wkurza bo nie ogarnia i kończy się wspólna gra.

Lepiej zainwestuj w jenge i planszówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marekexp: jak #!$%@?śmy kilka lat temu z ziomkami w cs'a 1.6 to żona ma wkurzała się i też chciała grać no to jej kupiłem klucz i tłukła z nami, najpierw wiadomo strzelała do każdego i ginęła po 15 sekundach ale później bywało, że nie była ostatnia w statach :)
Napierdziela też czasami w LBP i Raymana na ps4.
  • Odpowiedz
@Marekexp: Ja gram ze swoim chłopakiem, z tym, że nie za często - ja wolę FPS-y, on woli moba. Jeśli gramy razem, to zazwyczaj strzelankę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasem gramy w coś na padach na jednym kompie, ale powiem, że bieda trochę na Steamie z grami dla dwóch osób :( Ile można grać w MK? Tak to głównie jakieś indie gównogierki na dwóch. Albo Serious Sam...
  • Odpowiedz