Wpis z mikrobloga

Pytanie do facetów w związkach.

Czy wasze #rozowepaski grają w gry komputerowe?

Zawsze chciałem, żeby moja dziewczyna ze mną pograła albo choć trochę się zainteresowała grami, ale jakoś jej tak nie po drodze :d.
Nie żebym był jakimś nałogowym graczem... Podejrzewam, że w całym roku może mi to zajmuje ze kilkadziesiąt godzin max, po prostu są takie gry jak np. portal, skyrim czy inne, których wspaniałością aż chciałoby się podzielić z drugą połówką :D

#pytanie #ankieta #zwiazki

Czy wasze kobiety grają w gry komputerowe?

  • Grają 14.9% (479)
  • Nie grają 21.7% (699)
  • Grają bardzo rzadko 15.7% (506)
  • Grają tylko w simsy 7.4% (238)
  • Jestem dziewczyną/nie mam kobiety/sprawdzam 40.4% (1303)

Oddanych głosów: 3225

  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marekexp: byłem do niedawna z taką jedną kilka lat, co gdy widziała że gram to wychodziła z pokoju, na pytanie czy zagramy w coś razem to "nigdy w zyciu" a takie typowe granie traktowała jak zabawę dla niedojrzałych dzieci. na szczęście nie jesteśmy już razem ( )

  • Odpowiedz
@Marekexp: Ja sobie gram z niebieskim. W lola, hsa, kiedyś trochę w wowa (do którego ja go namówiłam :D). Lubię grać , albo patrzeć jak ktoś gra :) i w sumie nie wyobrażam sobie być w związku z kimś kto tego nie lubi, albo na dodatek uważa to jako jakaś głupią rozrywkę dla gimbusów albo przegrywów
  • Odpowiedz
@Marekexp: Bardzo na bierząco temat z moim życiem. W ten weekend po ciężkim tygodniu razem z niebieskim paskiem nie wychodziliśmy praktycznie z naszego pokoju gier :P Oprócz wbijania expa robiliśmy tylko obiady :P
Lubię razem grać i uwielbiam też oglądać jak gra (np. w Wiedźmina)
  • Odpowiedz
@Marekexp: Moja gra tzn. Już nie bo ma teraz dużo obowiązków dziecko, dom itp. Ale jeszcze jakiś czas temu jak grał dość często to byłem w szoku jak zajmowała ciągle pierwsze, drugie miejsce w cod-a na pc. Na xbox-e też czasem mnie ogrywała a leszczem nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No #!$%@? niewiarygodne :)
  • Odpowiedz
@Marekexp: oj gra, niestety gra, w przeciwieństwie do mnie. Powstała nawet taka sytuacja że ona całkiem zacnie wymiata w Heroesa III podczas gdy ja nie wiem o co w tej grze chodzi ()
  • Odpowiedz
@Marekexp: Mój niebieski mnie wprowadził w gry takie jak Crysis, Assassin's Creed, COD, wcześniej grałam głównie w przygodówki. Nałogowo nie gram, raczej gramy czasem razem, ale najczęściej on gra , a ja sobie siedzę z boku, patrzę i pomagam :)
  • Odpowiedz
@Marekexp: potwierdzam to co mówi @soszu, z moim różowym czasami gramy w diablo 2, herosy 3 przez hamachi i czasami w metina na jakichś prywatnych serwerach, to nie jest takie fajne bo jest strasznym noobem. Często ja nie mam ochoty a ona mnie męczy żeby grać.
  • Odpowiedz
@Marekexp: nie jestem zapalonym graczem, ale ze swoją byłą przeszliśmy razem Diablo3 i Wiedźmina 3 (przy tej grze ona siedziała obok i się uczyła itp. a ja grałem, ofc zerkała na to, co się dzieje i emocjonowała razem ze mną). Czas spędzony bardzo fajnie.
  • Odpowiedz
@Marekexp: Ja ze swoim różowym paskiem gram w lol/battlefield 3/Counter strike. Chociaż graniem to ciężko nazwać, bo męczące i czasem bolesne jest patrzeć jak się za to zabiera ( ) Poszukaj jakichś prostych gierek co-op jak masz konsolę czy coś, na podzielonym ekranie będzie sporo zabawy i sama się wciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marekexp: Moja jak przychodzi do mnie to chce żebym jej jakąś wyścigówkę, albo GTA włączył, bo mam kierownicę. I weź ją potem odciągnij od gry, bo Ty masz ochotę na coś innego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marekexp: laski ssą w gry tak czy siak, lepiej jak nie gra niż jej tłumaczyć co i jak za każdym razem, a ona i tak ma 20 pytań na minutę, albo weź mi to przejdź bo za trudne kiedy jesteś zajęty

przerabiałem, nie chcę
  • Odpowiedz