Wpis z mikrobloga

@naczelny_psychiatra:

OjOjoJJ OJ OJOJ JESTEM HARCERZYKIEM XD JESTEM TAKIM ZOLNIERZEM!!!!! MY CHODZIMY PO LESIE ZBIERAMY MALINY ZEBY PRZEZYC WEEKEND XD XD XDDD MAMY SWOJE NOZYKI DO ZBIERANIA GRZYBÓW BROŃ BOZE UZYC ICH PRZECIWKO HARCERZOWI BRÓN BORZE!!!!! OD RAZU WYLATUJESZ Z HUFCA!!!!
MY HARCERZE PRZEZYLISMY O WIELE WIECEJ OD NORMALNEGO CZLOWIEKA WIEMY CO TO STRACH, WIEMY CO TO BÓL, NOC NA MNIE STRASZNA, POTRAFIMY SPAĆ CAŁY WEEKEND W NAMIOCIE W PARKU
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: ja #!$%@? jaki rak, nie można przejść obojętnie obok tego, że ktoś się gdzieś udziela, czymś się interesuje i ma jakieś zajęcia poza piwnicą tylko trzeba od razu zgnoić i zdeptać bo... w sumie #!$%@? wie, dlaczego. Zawsze śmieszą mnie ludzie, którzy oceniają innych tylko przez pryzmat jakiś stereotypów sprzed xxx lat, które dotyczą całej grupy. #usunkonto piwniczaku
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: tak mówią ludzie którzy nigdy styczności z harcerstwem nie mieli i boli ich dupsko że młodość spędzili pod blokiem lub w piwnicy. Dzięki harcerstwu poznałem multum ludzi, miałem tyle przygód że nie jestem w stanie wszystkich sobie przypomnieć, poznałem różowego, nie żadną karyne tylko prawilną inteligentną dziewczynę.
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: a co jeśli Ci powiem, że trafiłeś na jakąś patologie? Sam przez 12 lat byłem w ZHP, zrobiłem masę kursów i szkoleń (w tym państwowych uprawnień) poznałem niezliczoną ilość super ludzi, nauczyłem się wielu umiejętności, przez 3 lata byłem drużynowym dzieciaków i przekazałem im umiejętności przydatne w życiu, nigdzie i nikt nie dał mi większej szkoły życia jak harcerstwo. Odpowiedzialność, organizacja czasu, teamleadering, teambuilding, pewność siebie i wiele, wiele
  • Odpowiedz