Wpis z mikrobloga

Ekstra, siedzę sobie w pokoiku 300m od stationu Wisły w #krakow właśnie się chyba jakiś skończył. I #!$%@? jak kibice mają nie być postrzegani jak bydło. #!$%@?, co chwilę się przetaczają pod oknem fale #!$%@? dresów w szalikach którzy testują który głośniej się wydrze jaka to Cracovia nie jest "#!$%@? stara w dupe #!$%@? #!$%@? #!$%@?". Co chwile policyjne syreny, regularnie jakaś petarda, wszystkie ulice zakorkowane i idzie, #!$%@?, armia #!$%@? #sebix i robi chlew wszędzie na około. Ja #!$%@?, gardzę motzno. A potem ścisk dupy i płacz jaka to zła policja, że my takie patrioty i w ogóle. #!$%@?ć ich #!$%@? na jakieś prace społeczne czy coś.

#oswiadczenie #kibice #kibole #wislakrakow #cracovia #patologiazmiasta #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: sprobuj z tym bydlem autobusem jechac. ja mialem ta watpliwa przyjemnosc z 2 lata temu. #!$%@? gowniaze dra ryja i skacza jak malpy. przejechalismy pare przystankow i pod centrum kongresowym 2 radiowozy podjechaly to nagle krzyki ze policja niedobra i sie ich czepia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@messern: Wiem jak wyglądają juwenalia ;P #!$%@? studenci prędzej będą śpiewać barkę albo coś w ten deseń, już wolę to niż publiczne obnoszenie się w #!$%@? jak największej ilości przekleństw do przyśpiewki idąc przez miasto. Na dodatek studenci nie rzucają petardami itp
  • Odpowiedz
@zimny_stolec: ja jechałam alejami akurat jakis czas po zakonczeniu meczu, korek prawie od matecznego, a od kina kijow to masakra po prostu..

A co do kibiców..no niestety,raczej zachować się kulturalnie nie potrafią.
Mieszkam w okolicach ms agh i tutaj tez przy meczach kibice docierają. I chociaż niektorzy studenci faktycznie zachowują się jak bydło (i wcale im do tego juwenaliow nie trzeba),ale jednak kiboli nie przebiją..
  • Odpowiedz
W Kapitolu mieszkam


@zimny_stolec: Ooo najlepsze wspomnienia z czasów gdy tam mieszkałem w pokoju 702. Mam sporo fotek z tego okresu, bo akurat kupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy. Impreza była tam cały czas. Potem wygonili nas na remont do Babilonu. Jak to tam teraz wygląda? Dalej są składy po 10 osób?
  • Odpowiedz