Wpis z mikrobloga

Mirki co polecacie brać na pobudzenie ( zamiast kawy i energetyków ). Nie wiem za czym patrzyć? tauryna w proszku / tabletce? może tabletki na guaranie? mam aktualnie problem z gardłem i picie kaw i napojów gazowanych mi nie służy.
#dieta #silownia bo pamiętam że podobne tematy się tam przewijają :P
  • 18
@heldens: stosowałeś ten amp? raczej bałbym się brać jakieś stymulanty. chyba wolałbym coś takiego co mógłbym na codzień dodać wieczorem do picia bez ryzyka skutków ubocznych.
to samo z speed8.
@lesio: herbaty niestety wysuszają mi gardło :(
a stosował ktoś kofeinę bezwodną ? ( z tym, że chyba są zdrowsze ekstrakty jednoskładnikowe do pobudzania ? )
amp citrate


@heldens: martwi mnie tylko, że nie jest zatwierdzony przez GIS i inne. bo albo to nie jest przebadane albo nie zdrowe skoro nawet do suplementów tego nie chcą zaliczyć.
@Lewo: kofeina w tabsach 200mg albo red speed (kofeina+guarana) wolniej wchodzi ale dłużej trzyma. Ale ogólnie jeżeli masz brać takie rzeczy dosyć często to najpierw zastanów się czy masz dobrą dietę i się wysypiasz. Jak ogólnie prowadzisz mało zdrowy tryb życia to tylko amfa cię pobudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zackson: ostatnio jestem ciągle zmęczony śpiący a dużo roboty w szkole. Wysypiam się ( z tym że, kładę się o 2 a wstaje o 11 ). Chciałem siłownię uskutecznić, tylko musze ogarnąć trening ( z uwzględnieniem rehabilitacji kolana :D ) i czas na niego ( co jest trudne bo powoli wykonuje rzeczy które mam robić do szkoły - błędne koło )