Wpis z mikrobloga

@OddaliMiPuzzle: Wiesz co ? To niewiele i nie zastąpi czegoś materialnego, ale miej chociaż tą świadomość, że nieważne jak ci się wiedzie, zawsze jest Wykop i przynajmniej na zainteresowanie i te kilka zdań odpowiedzi możesz liczyć. :]
@JesterRaiin: Z mlekiem, słodka, ale z 4 łyżeczek :P A co do polityków, dziwnym trafem koło godziny 8 rano oglądałam (chyba) tvn24, a tam sobie siedział reporter i polityk, gadają, gadają, pijąc kawę ich słucham a w pewnym momencie:

Reporter: Często Pan kłamie?

Polityk: Yyyy...ekhm...

R: Pan się mija z prawdą?

P: No wie pan...

R: A może czyste niedopowiedzenia?

P: Niech Pan wie, że jestem politykiem.

R: To politycy kłamią?
@OddaliMiPuzzle:

Ciekawi mnie jacy politycy są w łóżku - nie to, że chciałbym sprawdzać na własnym dupsku, ale fascynuje mnie to, czy ludzie uwikłani w te gry, szarady, intrygi i przepychanki są zdolni do jakichś czułości, romantyczności, te sprawy...
@JesterRaiin: Połowa ich mordek wygląda na przepite, więc z tymi to kiepsko. Następna grupa to tacy wycyckani, jak lalki, a tacy to pewnie boją się ruszyć, żebym nie zepsuć twarzy/makijażu/nie nabyć kolejnych zmarszczek. A kolejna grupa to żonaci, co kłamali żony, dzieciaki narobiły, a teraz tacy panowie orgazmu dostają na myśl o #!$%@? Polaków. Ostatnia grupa to tacy co albo są kobietami, feministycznymi, albo gejami, nie realizującymi wytworów swojej wyobraźni, albo