Wpis z mikrobloga

Zazdroszczę ludziom którzy mają... "to coś".
To legendarne, nienazwane, nieokreślone "coś", co sprawia, że inni do nich lgną. Chcą spędzać z nimi czas, rozmawiać, poznawać. Tacy ludzie potrafią się zachować w każdej sytuacji, są popularni w swoich środowiskach. Może to charyzma, może to pewność siebie, może geny lub dar niebios, jakiś pieprzony kosmiczny magnetyzm. Nie wiem.
Smutkiem napawa mnie myśl, że tego się nie da nauczyć. Zawsze sądziłam, że jeśli się dostatecznie postaram, mogę nauczyć się wszystkiego.. ale nie. Nie tego. Żadne tutoriale na jutjub, żadni kołcze motywatorzy, amerykańscy bajkopisarze, żadni czarodzieje znachorzy konowały nie są w stanie nikogo tego nauczyć. Zawsze będę pewnie niedorobionym społecznie, antypatycznym, nieśmiałym przegrywem z wykopu ( ͡° ʖ̯ ͡°). #przegryw #feels #nobodykiers #smutnazaba
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cocosek93: wystarczy nie przejmowac sie pierdołami i uswiadomic sobie ze tez jest sie wyjatkową osobą o jakiej piszesz. Bo jestes, tylko zapomniales, przede wszystkim musisz #!$%@? opinie i nie dostosowywac sie do sytuacji z ktora sie nie zgadzasz. Wtedy inni czesciej zauwazaja ze jestes ciekawy, no chyba ze #!$%@? same glupoty i niczym sie nie wyrozniasz, wtedy jest źle.
  • Odpowiedz
@Cocosek93: To nie jest tak. Po prostu każda grupa typuje sobie lidera, bo tak jest ułożone społeczeństwo. Grupy, które są duże uznajemy za fajne, a małe za #!$%@?. I tak oto jestem #!$%@? przegrywam, z dziwnym poczuciem humoru i brakiem gustu według znacznej większości, i zajebistym kolesiem z ciekawymi zainteresowaniami i przemyśleniami pośród mojej niewielkiej, liczącej 7 osób paczki.
  • Odpowiedz
@Cocosek93: To jak postrzegają Cię inni jest lustrem tego jak sama siebie widzisz. Jeśli uważasz się za wyrzutka i życiowego przegrywa to dokładnie tak będzie widzieć Cię cała reszta. Oto wielka tajemnica.
  • Odpowiedz
@Cocosek93: ciekawa wypowiedź, ale mnie zastanawia sytuacja odwrotna, która często jest marzeniem dla niektórych, ale może przynieść wiele złego. Mój przykład:
Od małego szkolony przez ojca: " jak coś robisz, bądź najlepszy" i przełożyło sie to bardzo szybko z nauki na charyzmę. Starałem sie być we wszystkim najlepszy. Od gimnazjum zawsze lider, dusza towarzystwa. Przewodniczyłem najlepszemu liceum w mieście, byłem w młodzieżowej radzie miasta (17 lat miałem). Od momentu spostrzeżenia
  • Odpowiedz
@WielkaPolska Nie mogę tak jednoznacznie powiedzieć. Miałem serię spotkań, masę zadań domowych i dużo pracy nad sobą. Po prostu trzeba patrzeć przez własne okulary, ja przejawiam olbrzymi magnetyzm do wszystkich i trzeba się z tego cieszyć, ale widzieć że każdy jrst inny i trzeba akceptować odmiennoś bo może być ciekawa a wtedy najlepiej może objawić się synergia między ludźmi. Pomaga ona odnosić jeszcze większe sukcesy, w zależności co was motywuje
  • Odpowiedz
@szakal555: Może same pieniądze nie, ale.. poczucie pieniędzy? Może posiadanie większej niż inni ilości pieniędzy sprawia, że ludzie widzą siebie wyżej w hierarchii społecznej, czują się lepsi i przez to pewniejsi siebie..
  • Odpowiedz
@szakal555: Wiem, że to DURNIE zabrzmi, ale.. był kiedyś taki odcinek Rodziny Zastępczej... XD Gdzie policjant myślał, że dostał mega wielki spadek.. oczywiście tylko tak myślał.. i już to całkowicie go zmieniło :P
  • Odpowiedz