Wpis z mikrobloga

@kshush:
Z tą Kopaczową to serio na 1 rzut oka myslałem, że to jakaś jej przeróbka.
Stary tak jak radzili Ci już wcześniej, zmień te paskudne okulary, albo na soczewki, jeśli nie chcesz nosić okularów, albo na takie, które nie mówią z daleka "noszę bo muszę". Ramki niekoniecznie muszą być czarne, możesz #!$%@?ć czerwone jak Owsiak i tez będzie bardzo w porządku, ale muszą być grube. Z ich kształtem musisz
  • Odpowiedz
@lux666: #!$%@? od kiedy?

Mało którego celebryte zobaczysz w jednolitej koszulce (w oddzianiu dziennym, nie do telewizji), a ich ubierają styliści...
  • Odpowiedz
@lux666: W Polsce śmieją się z Ibisza, że chodzi w trampkach do marynarki. W Niemczech od kilku lat to norma, ba widziałem na weselu dziewczyny co miały trampki założone do sukienek....

Teraz wszyscy się śmieją., a za parę lat będzie to tak samo dopuszczalne jak brak kamizelki do gajerka...
  • Odpowiedz
@chaberr: Może kwestia, że ja jestem bardziej za klasyką, ktora prawie nie ulega zmianom. Owszem są trendy, ale nawet dziś można wygladać dobrze w stroju zaprojektowanym 30 lat temu, nadal może być on aktualny i ponadczasowy. natomiast nie jestem zwolennikiem ekstrawagancji, jaka prezentuje się np. na Pudelku. Moim zdaniem syf na koszulce najczęściej odciąga wzrok od reszty i zaburza harmonię, co innego jakieś delikatnie wkomponowane paski itd. Gwarantuje Ci, że
  • Odpowiedz
Dobrze, że nie zrobiłem zdjęcia w koszulce Family Guy którą zazwyczaj noszę do tej marynarki, dopiero by była gównoburza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz