Wpis z mikrobloga

Do wszystkich #rozowepaski. Musicie zrozumieć podstawową kwestię- meżczyzna ma być tylko uzupelnieniem waszego zajebistego zycia a nie jego sensem. Dodatkiem, tak jak torebka czy szpilki. Macie sie rozwijać, zdobywać wykształcenie, nową pracę, fajne auto, zbudować dobrą sylwetkę na siłowni, spełniać się. Tak, żebyście mogły powiedzieć, że macie świetne życie. A jak żaden facet nadal się wami nie zainteresuje, mieć z tylu głowy, że to oni tracą a nie wy. Desperackie szukanie faceta na Tinderach, Badoo, robienie z siebie idiotki to porażka, jeden bolec nie moze wartościować całego zycia kobiety.

  • 43
@MalutkaM: Mogłaś nie dodawać tagu #pdk, byłaby dobra szansa na sprawdzenie konsekwencji w przekonaniach niektórych mirków :)
A cały tekst zawiera sporo prawdy zarówno w odniesieniu do jednej, jak i drugiej płci. Nikt chyba nie chce desperata/desperatki, którzy nie są w stanie istnieć bez drugiej osoby, nie mają do zaoferowania nic poza swoim desperackim przywiązaniem.
@MalutkaM: ale Wy kobiety potrzebujecie nas bardziej, niż my Was. Na tinderze i badoo i tak jesteście bardzo wybredne, więc to nie jest desperacja a jak to mówio za granico "Cock Carousel".

Desperacko to chco zajść w ciążę i wyjść za mąż. Większość kobiet ma łatwy dostęp do seksu, a miłość ze strony kobiety jest jak jednorożec.
@MalutkaM: Kiedy tak to przedstawiasz faktycznie brzmi śmiesznie, ale chyba po prostu nie zrozumiałaś oryginalnego wpisu autora. Faceci po prostu mają trudniej, a kobiety i tak zawsze cieszą się zainteresowaniem i jedyne co muszą robić to wybierać spośród kilkunastu chętnych
@Pawel2700: Spodziewałam się większego festiwalu hipokryzji. Faceci nie mają trudniej. I tak, cieszą się zainteresowaniem. A później, olaboga jakie to kobiety nie są złe bo mnie nie chcom, bo ja chcem mojom pszyjacułkem. No #!$%@? sorry, nawet ja byłam we friendzone, ale wyszłam z tego #!$%@? w końcu zauważając jakie jest to niskie.

@sezamus: Sami macie też wygórowania w stylu nie mniej niż 9/11, a potem się dziwić, że tylko